Blog

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı (0850 202 35 00 )

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı (0850 202 35 00 )

POS alışverişi nakit yerine kredi kartlarının alışveriş içerisinde kullanılmasını sağlamaktadır. Ziraat Bankası’nın pos cihazına sahip olmak isteyen işyeri sahipleri, en yakın olan Ziraat Bankası’na giderek başvuru yapmalıdır. İkinci bir POS cihazı almak isteyenlerde daha önce cihazı satın aldıkları şubeye gitmelidirler. Ziraat Bankası POS Destek Hattı ile yapılan satış raporlarına ve müşteri raporlarına yanında nakit akış raporlarına son olarak da üye işyerlerine ait tüm detaylı bilgilere ulaşabilmektedir. Buradan performans akışları müşteri bilgileri kontrolü işlem detayları müşteri harcamaları gibi birçok bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Pos Cihazlarının Sağladığı Avantajlar

Ziraat Bankası POS cihazları sayesinde mağazaya gelen müşteriler, kredi kartı ve banka kartı kullanarak kolayca alışveriş yapabilmektedir. İşyeri sahipleri açısından da nakit kullanımının fazlasıyla azalmasına bağlı olarak, yapılan alışverişlerin sürekliliğinin sağlanması açısından da destek vermektedir. POS cihazı üzerinden yapılan satışların takipleri de, teknolojiye bağlı olarak gelişen internet bankacılığı üzerinden çok kısa süre içerisinde öğrenilmektedir.

Ziraat Pos Destek Hattı İletişim Numarası

Ziraat pos cihazlarının kullanımında yaşanan sıkıntı ve sorunlar için banka aktif olarak 0850 202 35 00 numaralı pos destek hattını aktif etmiştir ve sizlerde bu hatta bağlanarak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ziraat pos cihazlarını alabilmek için de Ziraat Bankası şubelerine giderek form karşılığında başvuru yapılması gerekiyor. Bankanın müşterilerine sağladığı farklı çeşitlerde kullanım kolaylığı sağlayan POS cihazlarının olduğunu söylemek isteriz. Bu cihazlar arasında masaüstü, mobil, sanal ve temassız masaüstü pos seçenekleri de yer almaktadır. Ayrıca Ziraat Bankası pos cihazını daha önceden kullanmış olup, ikincisini almayı isteyen müşterilerin de önceden hizmet aldıkları şubelerine giderek başvuru yapmaları gerekiyor.

Ziraat Pos Destek Hattının Sağladığı Hizmetler

Ziraat Pos Destek Hattı’nda pos cihazlarının ne yaparak alınacağından, cihaz alındıktan sonra yaşanan sorun ve sıkıntılara kadar birçok konu üzerinden müşterilere çok pratik bir şekilde destekler sunulmaktadır. Ziraat Pos Destek Hattı sayesinde pos cihazlarında yapılan alışveriş tutarlarına bağlı olarak hesap ekstrelerinin nasıl alınacağı, gün sonu raporuna nasıl ulaşılabileceği, alışveriş sırasında pos kullanımında meydana gelen iptal ve iade durumlarının nasıl çözümleneceği, cihaz üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin kullanıcı hesaplarına ne zaman geçeceği, hesap ekstresinde eksik görülen pos işlemlerinin nasıl düzeltileceği, başka bir POS cihazı daha almak istenildiğinde ne yapılması gerektiği ve cihazlarda kullanılan destelere nasıl ulaşılabileceği gibi konularla alakalı olarak bilgi almak mümkün olmaktadır.

Ziraat Bankası Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’ndan pos cihazı almak istiyorsanız eğer, bankkartpos.com.tr adresine ziyaret edebilir, işyerinize özel olarak pos cihazınızın formunu doldurabilirsiniz. POS slip rulosu bittiğinde ise POS iletişim merkezlerini arayarak ya da POS cihazından malzeme talep seçeneği için başvuru yapabiliyorsunuz. POS üzerinde iade yetkiniz olduğu süre zarfında satış iadeleri de yapabiliyorsunuz. Yetki yok ise İletişim merkezini aramak gerekmektedir.

POS cihazındaki işlemler hesaba hatalı geçmiş veya olası herhangi bir başka durum varsa da, bu numarayı ücret ödemesi yapmadan arayabilirsiniz. POS İletişim Merkezini arayarak bilgileri girdikten hemen sonra yapmak istediğiniz işlemleri çok hızlı şekilde seçebilir Ziraat POS Destek hattı sayesinde birçok soruna yorulmadan ve çok kısa sürede kökten çözümler bulabilmek son derece basittir. 0850 202 35 00 telefon numaralı POS iletişim merkezi üzerinden çok hızlı şekilde destek alabiliyorsunuz. Ziraat Bankası üye işyerlerine oldukça pratik çözümler sunuyor ve müşteri hizmetleri numarası günün her saatinde aktif olarak sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir