Blog

Yapıkredi World Kredi Kartına Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapıkredi World Kredi Kartına Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Türkiye ‘de yaklaşık olarka 50 milyondan fazla kart kullanılıyor. Bunun büyük bir bölümü ise kredi kartları. Kısacası ülkemizde kredi kartı artık bir yaşam biçimi haline gelmiş durumda. Çoğu kişi teknesini kredi kartı ile döndürüyor. Kredi kartı doğru kullanıldığında güzel bir araç iken, maalesef yanlış kullanıldığında kötü sonuçlar ortaya çıkarıyor. Biz yine de bu konuda siz değerli okurlarımız için küçük bir uyarıda bulunmuş olalım ve Türkiye ‘nin kredi kartı pazarından en büyük markalarından birisi olan Yapıkredi Worldcard kredi kartına başvuru yöntemleri ve başvuru sonucu öğrenme konusunu bu yazımızda ele alarak, ayrıntıları ile birlikte istifadenize sunalım.

World Kart Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Yapı Kredi ‘nin kredi kartı markası olan World kart kredi kartına ulaşmanın çok kolay olduğunu söyleyelim. Bu konuda bir çok alternatif yöntem bulunuyor. Bu yöntemlere baktığımızda; kısa mesaj yolu ile, Yapı Kredi Bankası şubelerinden, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, Yapı Kredi ‘nin internet sitesi üzerinden, Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı müşteri hizmetlerinden, World Kart ‘ın kendi resmi internet sitesi üzerinden olduğunu görmekteyiz. Şimdi sizler için bu yöntemleri tek tek ayrıntısı ile ele alalım.

SMS İle World Kart Başvurusu

Herhangi bir yere gitmeden oturduğunuz yerden kolayca World kart başvurusunu yapabileceğiniz bir yöntem olan SMS ile başvuru için yapmanız gereken; sadece cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek WORLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra on bir haneli TC kimlik numaranızı yazarak, 4421 ‘e göndermek olacaktır. Daha iyi anlaşılması adına örnek mesajımız; “WORLD 12345678901” şeklinde diyebiliriz. Başvuru için göndereceğiniz kısa mesajlar bir kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilecektir.

Yapı Kredi Bankası Şubelerinden Kolay Başvuru

Belki klişe bir yöntem ama yine de bunu tercih edenler de olacaktır. Bunun için yapmanız gereken yine size en yakın herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine gitmek ve buradaki görevlilere kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi söyleyerek size verilecek olan kredi kartı başvuru formunu doldurmak olacaktır. Başvuru formunuzu ilgiye teslim ettikten sonra işleminiz yapılacak ve kısa süre içerisinde siz dönüş sağlanacaktır

Müşteri Hizmetlerini Arayabilirsiniz

Yapı Kredi Bankası ‘nın müşteri hizmetleri telefon bankacılığı numarası olan 444 0 444 nolu ya da 0 850 222 0 444 nolu telefonları arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan World Kart

Eğer hâli hazırda Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz ve internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanıyorsanız bu durumda kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; internet bankacılığı ya da mobil bankacılığınıza giriş yapıp, KARTLAR bölümünden kredi kartı başvurusu yapmak olacaktır.

Yapı Kredi ve World Kart Kredi Kartı ‘nın Web Sitesi Üzerinden Başvuru

Belki en kolay yöntemi sona bıraktık ancak yine de okurlarımız hangisi en kolayına geliyorsa onu deneyebilir. World Kart kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız; Yapı Kredi Bankası ‘nın resmi internet sitesi olan www.yapikredi.com.tr üzerinden ya da World Kart Kredi kartının resmi internet sitesi olan www.worldcard.com.tr adresi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Direkt olarak başvuru formuna ulaşmak isteyenler https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu linkini kullanabilirler. Burada sizden istenilen bilgileri sırasıyla girmeniz yeterli olacaktır.

Kart Başvurusunun Ne Durumda Olduğunu Öğrenmek İçin Sorgulama Yapın

Kredi kartı başvurusunda bulunanlar eğer başvuruları ile ilgili herhangi bir dönüş sağlanmadıysa başvuru sorgulama işlemi yapabilir. Bu işlem için de 444 0 444 ‘ü arayabilir ya da yine web sitesi üzerinden https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru-sorgulama adresi ile başvurunuzu sorgulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir