Blog

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank Müşteri hizmetleri direk bağlanma ile bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilmek için 7 gün 24 saat müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Vakıfbank müşterileri müşteri hizmetlerine nasıl hızlı bir şekilde bağlanacaklarını öğrenmeleri için araştırma yaptık. Vakıfbank Müşteri hizmetlerine direk bağlanma için yazımızı okuyabilirsiniz.

Kamu bankaları arasında ülkemizde hizmet veren Vakıfbank ile 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerinizi Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetlerine menüler arasında kaybolmamak için direk bağlanma nasıl yapılır diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetlerini dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde arayabilir ve hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bütün finansal hizmetlerinizi hızlı bir şekilde Vakıfbank şubelerinden, mobil bankacılıktan, internet şubesinden, ATM’lerden ve müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 07 24’ü arayarak kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Bankacılık işlemleriniz için müşteri temsilcisi yerine Vakıfbank’ın internet bankacılığı ve mobil şubesini kullanarak daha hızlı ve oturduğunuz yerden kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik Vakıfbank üzerinden maaş alan müşterisiyseniz kredi başvurusu bile yapabilir, krediniz onaylandığında anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Vakıfbank Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri numarası 0 850 22 07 24 aradığında ilk önce Vakıfbank müşterisiyseniz adınızı ve soyadınızı okuyacaktır. Eğer adınız ve soyadınız doğru değil ise 8’e basın. Eğer doğru ise bir şey yapmanıza gerek yoktur ve menüye aktarılacaksınız. Daha sonra çıkan menüden ilk olarak 2’ye basın. Sinyal sesi geldikten sonra tekrar 2’yi tuşlayın. Sesli yanıt sistemi sizi karşılayacaktır. Sesli yanıt sistemi sizi karşıladıktan sonra 7’ye basarak müşteri temsilcisine saniyeler içersin de bağlanmış olacaksınızdır. Eğer aradığınız vakit yoğunluk yok ise anında temsilci ile görüşebilirsiniz. Eğer o vakit yoğunluk varsa sizi sıraya koyacaklar ve sıranız geldiğinde hızlı bir şekilde sıranız geldiğinde temsilci ile görüşebileceksinizdir.

Bir başka yöntem ise 0 850 222 07 24’ü aradıktan sonra sırasıyla 2 ve 0 (sıfır) tuşlayarak yapmak istediğiniz banka işlemini seçersiniz.  Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ayrıca müşteri temsilcisi numarasını aradıktan sonra kayıp çalıntı ve şüpheli işlemler için 1’e basarak müşteri temsilcine bağlanabilir ve anında kartlarınızı iptal ettirebilirsiniz. Menüdeki diğer işlemler ise Kredi kartı işlemleriniz ile ilgili bilgi almak istiyorsanız 2’yi, Bankacılık ve yatırım işlemleriniz için 3’ü Şifre işlemleriniz ile ilgili 4’ü, Kredi ve Kredi kartı başvurusu ve durum sorgulaması için 5’i İnternet bankacılık ve mobil bankacılık işlemleri için 6’yı , POS ve üye işyeleri bilgileri için 7’yi, Vakıf emeklilik için ise 8’i tuşlayarak hizmet alabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayabilir, aradığınız da ise mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aramalarınızda ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Diğer bankaların müşteri hizmetleri numaralarını öğrenmek ve direk bağlanmak için sitemizdeki diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Önemli bir sorun,neredeyse imkansız vakıfbanka telefonla bağlanmak.Bir de burada yazıldığı gibi yapalım bakalım.

  2. Önemli bir sorun,neredeyse imkansız vakıfbanka telefonla bağlanmak.Bir de burada yazıldığı gibi yapalım bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir