Blog

Tek Tıkla Hesaba Direk Yatan Kredi (AKBANK DİREKT KREDİ)

Tek Tıkla Hesaba Direk Yatan Kredi (AKBANK DİREKT KREDİ)

Günümüzde kişiler gerek yatırım yapmak için gerekse de ev ya da araba almak için kredi çekmek istemektedir. Bu yüklü kredi çekimlerinin yanında ihtiyaç kredisi, öğrenim kredisi gibi daha düşük miktarlarda kredi çekme ihtiyaçları da doğmaktadır.

Kişiler kredi çekmeden önce bankaların sunmuş olduğu kredi tiplerine ve avantajlarına göre karar verirler. Kredi çekmek isteyen kişilerin kredi çekimleri öncesinde dikkat ettikleri noktalar şunlardır;

-Düşük faiz oranı

-Uzun vade sayısı

-Dosya masrafının olmaması ya da çok az olması

-Kredinin hızlı bir şekilde yatması

Kredi çekmek isteyen kişiler bu ve benzeri noktalara dikkat ederek kendilerine en uygun bankadan kredi çekim talebinde bulunurlar.

Kredi Başvurusunu En Hızlı Nasıl Yapabilirim?

Kredi çekmek isteyen kişiler ihtiyaçlarının acil olması durumunda, kredinin hesaplarına en çabuk şekilde geçmesini isterler. Bunun için kredi onayının hızla verildiği ve kredinin hesaplarına en çabuk şekilde geçmesini sağlayan alternatiflere yönelirler.

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi sayesinde gerek SMS ile gerek internet bankacılığı üzerinden kredi çekme talebinde bulunmak mümkündür.

Kredi başvurusunun hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan teknoloji, kredi talebinde bulunan kişilerin finansal geçmişlerinin hızlıca incelenmesi sayesinde de kredi taleplerine hızlıca cevap verilmesine yardımcı olmaktadır.

Acil ihtiyaçları nedeniyle hızlı bir şekilde kredi taleplerinin onaylanması ve krediyi almayı isteyen kişiler, bankaların sunduğu SMS, internet bankacılığı ya da mobil uygulamalar yoluyla kredi taleplerinde bulunabilmektedirler.

Hangi Bankalar Hızlı Kredi Veriyor?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi bankacılık faaliyetlerinde de hızlanmalara ve müşteri taleplerine süratle cevap vermeye olanak sağlamıştır. Kişiler çoğunlukla kredi ve kredi kartı ile ilgili taleplerinin hızla sonuçlandırılmasını beklerler. Bunun için de bankaların çeşitli başvuru yöntemleri bulunmaktadır.

Akbank şubeye gitmeden kredi talep etmek isteyen ve kredilerini anında almak isteyen kişiler için “Akbank Direkt Kredi” seçeneğini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Akbank Direkt Kredi hizmeti sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmadan, Akbank Mobil uygulaması sayesinde kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür. Akbank Direkt Mobil uygulamasına giriş yaparak telefonunuzu sallayarak çekebileceğiniz  kredi tutarı miktarını öğrenmeniz mümkündür. Arzu etmeniz ve kredi tutarının size uygun olduğunu düşünmeniz durumunda anında kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür.

Akbank Direkt Mobil uygulaması ile 30 000 TL’ye kadar kredi çekmeniz mümkündür. Akbank Direkt Mobil uygulaması ile kredi çekmek isteyen kişilerden herhangi bir belge istenmemektedir. Akbank şubelerine gitmenize gerek kalmadan krediniz anında hesabınıza yatmaktadır. Akbank Direkt Mobil uygulaması ile kredi çekmek için, Akbank müşterisi olmanız yeterlidir.

Akbank Direkt Mobil uygulaması ile kredi başvurunuz sonrası talebiniz; kredi notunuza, finansal geçmişinize, daha önce çekmiş olduğunuz krediler varsa onların geri ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılıp yapılmadığına ve kredi kartı kullanımınıza ve kredi kartı borçlarınızı düzenli ödeyip ödemediğiniz göre değerlendirilecektir. Akbank Direkt Mobil uygulaması ile yapmış olduğunuz kredi başvurunuzun onaylanması durumunda kredi tutarı anında hesabınıza geçmektedir. Bu noktadan sonra şubeye gitmenize ya da herhangi bir belge vermenize gerek yoktur.

Tek Tıkla Kredi Çekerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Acil ihtiyaçlarınız nedeniyle hızlı bir şekilde kredi çekme durumunda kalan kişiler, kredi şartlarını dikkatle incelemelidirler. Kredi onayı ve kredinin hesabınıza geçmesi çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor olsa da, kredi şartlarını dikkatlice incelemeniz faydanıza olacaktır. Bu noktada; kredi faiz oranları, kredi geri ödeme vade sayısı, sizden tahsil edilecek masraflar gibi birçok noktaya dikkat etmeniz, geri ödeyeceğiniz tutarın yüksek olmaması adına önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir