Blog

TEB Pos Destek Hattı (0212 635 65 12)

TEB Pos Destek Hattı (0212 635 65 12)

TEB POS destek hattı üzerinden hızlı bir şekilde her türlü POS sorununa çözüm bulabiliyorsunuz. Günümüz bankaları tarafından hizmete sunulan önemli hizmetler sayesinde, kredi kartı kullanan müşterilerin artmasına ek olarak, işyerlerinin de avantajlı kampanyaları sunduğunu söylemek isteriz. Bu hizmetlerin kullanılmasında lider konumda yer alan POS cihazlarının da olası arızaları veya hata kodları mevcut olabiliyor. Bu gibi durumlarda da yine bankalar müşterilerinin sorunlarına çözüm üretebiliyor. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan ve diğer tüm bankalarca da hizmete sunulan pos destek hizmetleri sayesinde artık her şeye pratik şekilde çözümler sunulabiliyor. Türkiye Ekonomi Bankası kredi kartı kartlarını kullanan müşterilere POS cihazları sunmaktadır. TEB POS Destek Hattı üzerinden kesintisiz destek alarak bu pos cihazlarınızı herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan bu hizmet bünyesinde diğerlerinden farklı olarak kullanım kılavuzu da internet ortamında müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede cihazın üzerinde gelen kılavuzu atsanız bile hemen kılavuzu hızlıca indirerek de, aradığınız dorulara cevap bulabiliyorsunuz.

TEB Pos Destek Telefon Numarası

Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri vasıtası ile alabileceğiniz POS cihazları ile oldukça seri satış işlemleri yapabiliyorsunuz. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılandırma çalışmaları yapılan bu cihazlar Bonus kartlar için ekstra olarak bonus kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyaların nerede ve ne şartlar altında ve ne yaparak kullanabileceğinizi merak ediyorsanız, buraya tıklayarak indirebileceğiniz kullanım kılavuzu sayesinde de gerekli tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. TEB POS Destek Hattı da yine bu konu kapsamında sizlere hizmet sunmaktadır ancak hızlı yanıt için kılavuzu kullanmanızı önermekteyim. Bankanın sunduğu müşteri hizmetleri hattına ulaşmak ücretsizidr ve normal bir telefon görüşmesi olarak geçmektedir. Operatör tarafından sizin hattınıza tanımlanan dakika hakkından konuşma süreniz boyunca düşüş yapılır ve bu sayede faturalı hat kullanıyorsanız faturanıza, kontörlü hat kullanıyorsanız bakiyenize herhangi bir ekstra ücret yansıması yapılmaz. Dilerseniz TEB POS Destek Hattı ulaşım bilgilerini ve tarafınca sunulan danışmanlık hizmetlerinin tüm detaylarına bakalım.

TEB POS Destek  İletişim Numarası

TEB POS Destek hattı için belli bir numara mevcuttur diyebiliriz. TEB POS müşterisi olarak görünüyorsanız her ne şartlar altında hizmet alırsanız alın, destek almak için bu numarayı aramanız gerekiyor diyebiliriz. Aradığınız cep telefonunun banka sisteminde işletme adına kayıtlı olarak görülmesi kimlik doğrulama sürecini hızlandıracaktır ve çok daha hızlı hizmet almanıza olanak verecektir. TEB POS destek hattı telefon numarası ise 0212 635 65 12 olarak belirlenmiştir.

TEB POS Destek Hattı Müşteri Hizmetleri Haritası

TEB POS destek hattını aramanız durumunda karşınıza sesli yanıt servisi çıkacaktır. Bu menü üzerinden ilgili bölüme girmeli ve direkt olarak müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekiyor. TEB POS Destek Hattı üzerinde sizlere 5 adet menü sunulmaktadır. Bu menüler arasından yapacağınız seçimlerde mantıklı ilerlemeniz gerekiyor. Bu süreçte yanlış menülere girmeniz durumunda destek almak için farklı menülere geçebilirsiniz. Bu nedenle seçimlerinizi oldukça emin adımlarla yapmanız gerekiyor. TEB POS Destek Hattı üzerinde yer alan 5 temel hizmet menüsü ise tam olarak şu şekildedir.

Başında bulunan numaralar, telefonda çağrı merkezi telesekreterine karşın basmanız gereken numaralardır. Güncel takip için sesli komutları dinleyin ve ilgili menüye söylenen numaralı tuşa basarak ulaşın.

POS Hata, Arıza ve Soru Menüsü; Ekstra Rulo Talebi

POS Cihaza Bağlı Hesap Sorgulaması

POS Cihazına Ait Güncel Provizyon İşlemi

Sanal POS Bilgi ve İşlem Servisi

Diğer sorunlara çözüm bulma servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir