Blog

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil Kredisi Veren Bankalar 

Ülkemizde birçok vatandaş yaz zamanlarında işlerinden izin alarak tatile gidip hem iş stresini atmak hem de ailesiyle zaman geçirerek kafa dağıtmak istemektedir. Hepimiz biliyoruz ki özellikle yaz zamanlarında tatile gitmek için belli miktarlarda paraya ihtiyaç vardır. Özellikle tatil yerleri ve mekanları, yaz zamanının gelmesiyle fiyatlarını yükselttiği için tatil yapmak için belli bir paraya ihtiyaç duyulmaktadır. Tatil yapmak günümüzde imkanı olan herkesin istediği bir durumdur. Tatil yapabilmek için belli bir paraya ihtiyacı olanlar her zamanki gibi ilk olarak bankalara kredi başvurusu yapacaklardır. Ülkemizde bulunan birçok banka tatil kredisi imkanlarıyla bu konuda kredi çekmek isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır. Maddi olarak sıkıntı yaşıyor ve tatil yapmak istiyorsanız bankaların bu fırsatlarını iyice inceleyerek bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tatil kredisi veren bankaları araştırarak en uygun tatil kredisi veren bankayı bulmanı mümkün olacaktır.

En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan bankalar ve finans şirketlerinin türlü kredi imkanları vardır. Neredeyse bütün konularda çeşitli kredi imkanları vardır. Bu bankalarda tatil kredi paketleri de vardır. Bu paketleri inceleyerek ve karşılaştırarak kendinize en uygun olanına karar verebilirsiniz. Artık hayatımızın her alanının içerisinde olan reklamlar, televizyonlar vs. her yerde bankaların tatil kredisi imkanlarını görmeniz mümkündür. Sizler için yapmış olduğumuz araştırmada en uygun tatil kredisi imkanı veren bankalar ve koşulları hakkında bilgi almanızı sağlayacağız. Bu bankalar ise şunlardır;

  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Tekstil Bank
  • Denizbank
  • İş Bankası
  • Finansbank

Bu bankalar ülkemizde bulunan diğer bankalara göre tatil kredisi imkanlarını daha uygun vermektedir.

Garanti Bankası Tatil Kredisi İmkanı

Garanti Bankası, bilindiği üzere ülkemizde çok zamandır faaliyet gösteren ve belli bir müşteri potansiyeline sahip olan bilindik bir bankadır. Tatil kredisi Garanti fırsatıyla da müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Garanti Bankası’nın bu kredi türünde bir kampanyası ise maaşını bir Garanti Bankası şubesinden almış olan müşterilerine Temmuz ayı geldiği zaman 6.000 TL destek kredisi sağlamasıdır. Bu kredi imkanı 24 aya kadar vade imkanıyla, aylık olarak ödemesi 287,12 TL olarak belirlenmiştir. Bu kredi imkanı 0,99 faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Bu kredi türü dışında daha düşük vadelerle ödeyebileceğiniz bir kredi imkanı da bulunmaktadır. Düşük miktarlarda ve daha kısa vadede bir kredi kullanmak istiyorsanız aylık %0,89 faiz oranıyla birlikte kredi alabilirsiniz. Bu kredi türünü kullanan kişiler eğer ki 3.000 TL kredi kullanmış ise aylık ödeme olarak 266,94 TL ödeme ile 12 ay taksitlendirme imkanından faydalanacaktır. Ayrıca bazı kampanyalara katılarak Paris ya da Dubai’ye tatile gitme imkanınızda olacaktır.

Akbank Tatil Kredisi İmkanı

Akbank, yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan bir bankadır. Bu bankada çeşitli kredi imkanları arasında tatil kredisini de barındırmaktadır. Bu konuda ihtiyacı olan müşterilere 90 gün ertelemeli ödeme fırsatı ile kredi vermektedir. 10.000 TL kredi imkanıyla birlikte 36 aya kadar vade seçeneklerini de sunmaktadır. Başvuru yapabilmek ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Akbank şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Yapı Kredi Tatil Kredisi İmkanı

Yapı Kredi Bankası da uygun şekilde tatil kredisi veren bankalardan biridir. Uygun faiz oranları ve çeşitli ödeme imkanlarıyla dikkat çekmektedir. Bu bankanın sunduğu tatil kampanyasıyla birlikte 3 yıla kadar yurt içinde ve yurt dışında tüm tatil süresince yapmış olduğunuz harcamaların tamamını tatil kredisi kapsamında yapabilme imkanınız vardır. Size göre taksitlendirme imkanları da sunulacaktır. Bu krediye SMS, İnternet Bankacılığı ya da bizzat banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir