Blog

Sıfır Faizli Konut Projeleri Nelerdir?

Sıfır Faizli Konut Projeleri Nelerdir?

Çoğu firmanın katılımı ile başlatılan kampanya neticesinde sıfır faizli konut projeleri satışa konulmaktadır. Bu kapsamda ev almak isteyen vatandaşların yoğun taleplerini karşılamak için bu şekilde bir kampanya başlatan inşaat firmaları vatandaşlara sıfır faizli olarak ev alma şansı vermektedir. 0 faiz konut kampanyaları sonucunda beklenenin oldukça üzerinde bir yoğunluk ile karşı karşıya kalan sıfır faizli konut projeleri ev almak isteyen kişileri beklemektedir. Ev almayı kafaya koyan vatandaşlar Emlak GYO öncülüğünde gerçekleştirilen bu projeleri ülkemizdeki şehirlerdeki bütün inşaat firmalarının da gerçekleştirmesini umuyor. Vatandaşların bu imkândan faydalanabileceği Birkaç çeşit proje bulunmaktadır.

Dumankaya – Bahçeşehir Projesi

Güzeller güzeli şehrimiz İstanbul’un çoğu ilçesinde ofis ve konut projeleri gerçekleştiren Dumankaya firması sıfır faizli konut projeleri konusunda ise;

  • Sancaktepe Mozaik
  • Bahçeşehir Flex oFis
  • Halkalı Misk
  • Maltepe Ritim İstanbul

Projelerini almayı hedefleyen vatandaşlara 48 aya kadar faizsiz ve peşin ödemelerde %1 oranında ödeme fırsatı vermektedir.

AC Yapı – Moment İstanbul Projesi

Sıfır faizli konut projeleri konusunda gerçekleştirilen diğer hizmetlerden bir tanesi de Kartal semtinde bulunan Moment İstanbul projesi olmaktadır. Bu proje konusunda AC Yapı ev almak isteyen kişilere özel olarak peşinat olmadan ve sıfır faizli bir şekilde 36 ay vadeyle ödeme fırsatı vermektedir. Bununla beraber ilave olarak gerçekleştirilecek peşin ödemelerdeyse %8 oranında bir KDV indiriminin gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Bu proje dâhilinde vatandaşın istek ve arzularına göre 1+1 dairelerden 5+1 dairelere kadar birtakım değişik seçenekler bulunmaktadır. Mevzubahis daireler 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev almayı isteyen sahiplerini beklemektedirler.

Kiptaş – Levent Projesi

Kiptaşın Torunlar GYO dâhilinde gerçekleştirdiği Finans Kent projesi ile beraber 550 dönümlük bir arazi içerisine 5.levent isminde bir proje yapılacağı açıklanmıştır. Bu projede Kiptaş ev almayı arzulayan vatandaşlara %25 peşin olmak kaydıyla 24 ay sıfır faizli şekilde Torun vade taksitiyle ev alma fırsatı vermektedir. Bu projede ise daire fiyatları 400.000 TL’den başlamaktadır.

Ağaoğlu – Maslak 1453 Projesi

Ağaoğlu’nun gerçekleştirdiği en büyük projelerden bir tanesi olan Maslak 1453 projesi Emlak GYO güvencesi kapsamında ev almayı arzulayan vatandaşlarımıza 36 aya kadar faizsiz fırsatlar sunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza çeşitli daire seçenekleri veren Maslak 1453 projesi kapsamında fiyatlar 540.000 lira’dan başlamaktadır. Bu proje, güçlü sosyal yapısı, meydanları, moda evleri, kafe, restoran ya da sanat merkezleri gibi yapılarıyla oldukça ilgi çeken projeler arasında görülmektedir.

Çukurova Kent Yapı – Çukurova Balkon Projesi

Çukurova Kent Yapının önderliğinde Kartal’da gerçekleştirilen bu proje orman manzarası, masmavi denizi ve adalar manzarası ile ev sahibi olmayı arzulayan kişileri beklemektedir. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların Çukurova Balkon’a lansmana özel peşinatsız bir şekilde sahip olma fırsatları bulunmaktadır. Vatandaşlarımız Çukurova Balkon Proje fiyatını %17 oranında bir kısmını vade farksız şekilde bir senenin ardından, geri kalan %17 oranındaki kısmını ise yine vade farksız şekilde iki senenin ardından ödeme imkânına sahiptir.

 

Sıfır Faizli Konut Projeleri

Binres İnşaat – Vaditepe Göl Evleri

Bu projede ise Göl Evleri göl manzarasıyla kişileri beklemektedir. Daire fiyatları 268.000 liradan başlamaktadır.

Ege Yapı Group – Batışehir Loca Projesi

Ev almayı isteyen vatandaşlarımız %1 oranında bir peşinat vererek Batışehir Loca’dan 36 aya kadar faizsiz olarak ev alabilmektedirler.

60 ay sıfır faiz konut projeleri ya da 120 ay 0 faiz konut projeleri için ilgili işletmelerle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir