Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Düşük limitli ihtiyaç kredisi veren bankaların bir çoğu tamamen gelir belgesiz, maaş bordrosuz ve kefilsiz bir şekilde bu kredi fırsatlarını  sizlere sunmaktadır. Şu anda 10 bin TL gelir  belgesiz bireysel krediler için bir çok banka hem maaş bordrosu hem de kefil şartı istememektedir. Denizbank, ING Bank, TEB, İŞ Bankası 10 bin TL kredi için gelir belgesiz ve kefil istemeyen bankalar arasında bulunmaktadır.  Kefilsiz gelir belgesiz 10.000 TL Kredi veren bankaların istediği şartlar ve belgeler aşağıda listelenmiştir.

Gelir belgesiz kredi; SGK hizmet dökümüne ihtiyaç duyulmadan, herhangi bir belge ve koşul olmadan sadece kimliğinizle şubelerden anında sizlere sağlanan bankacılık bireysel kredi ürünleridir. Yani sigorta (SSK-SGK) olmayana kredi veren bankalar da diyebiliriz.

30 bin liraya kadar gelir belgesiz kredi tablosu:

Gelir Belgesiz Anında Kredi Veren Bankalar
Belge Talebi
Kredi Limiti
N Kolay Kredi (AKTİF BANK) istenmiyor     35.000  TL
CEPTETEB   (TEB) istenmiyor      35.000  TL
Enpara    (QNB FİNANSBANK) istenmiyor      30.000  TL
Odeabank İsteyebilir      50.000  TL
ING Bank İsteyebilir      50.000 TL

En Hızlı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarında banka şubesine kadar gidip bireysel kredi başvurusu yapmak ve bunun için de bir çok belge hazırlamak zorunda kalmadan sadece bir kaç dakikada hem de evden çıkmadan anında  kredi çekebilirsiniz. Şu anda bankalar artık bu şekilde kredilere yoğunlaşmış olup, şubeye gitmeden kredi vermektedirler. Birkaç dakika içinde kredi başvuruları sonuçlandırılıp aynı gün içinde banka hesabına para yatırılmaktadır.  Peki 10 bin TL  kredi için hemen kredi başvurusu nasıl yapılabilir? Bunun için en hızlı yöntemlerden biri de SMS ile kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken önemli konu kredinin faiz oranıdır.

BKNZ: Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz krediler

 

SMS İle Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı her geçen gün artış göstermektedir. Bankalar artık SMS ile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapan müşterilerinden gelir belgesiz istememektedir. 10 Bin TL gibi düşük limitli ihtiyaç kredilerinde bankalar yapılan başvuruları anında onaylayabilmektedir. Peki hangi bankalar kefilsiz ve maaş bordrosuz 10 bin TL SMS kredi vermektedir.

Maaş Bordro Belgesiz 10 Bin TL Kredi Veren Banka Listesi

Sigortalı olarak herhangi bir yerde çalışmayan kişilerin maaş bordroları yani aylık gelir belgeleri olmaz. Bankaların birçoğu eskiden bu gibi kişilere kredi vermezdi. Ama Artık kredi çekmek oldukça kolaylaştı. Aşağıda saydığımız bankalar, kara listeye girmemek şartı ile gelir belgesi olmayanlara 10 bin TL kredi vermektedir. Bu bankalar;

Saydığımız bankalara gelir belgesiz kredi başvurusu yaparak,  aynı gün veya bir gün sonrasında kredi notunuz iyi ise  kredilerinizi alabilirsiniz. Saydığımız bankalar kendilerine yapılan kredi başvurularını değerlendirirken kişilerin kredi notuna çok dikkat etmektedir. Çünkü, kişiden herhangi bir gelir beyanı şartı istenmediği için, kredi sicili sorunlu olanlara bankalar kredi vermek istemez.  Peki sizin kredi notunuz gelir belgesiz kredi çekmeye yetiyor mu?

Maaş bodrosuz krediler

Gelir Belgesiz Kredi İçin Findeks Kredi Notu En Az Kaç Olmalıdır?

Bankadan çekilecek olan 10.000 TL gelir belgesiz ve kefilsiz kredi için findeks kredi notunun seviyesi çok önemlidir. Kredi notu riskli ve çok riskli olan kişilere gelir belgesiz kredi verilmez. Peki sizin puanınız kredi için yeterli mi? Kredi notu sorgulaması yaptıktan sonra; kredi notunuzun 1100 üstü ise o zaman bankalardan 10 bin TL gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz.

Ama kredi notunuz riskli sayılan 1099 -800 puan arası ise ya da daha kötüsü 799 puan altı ise o zaman banka için çok riskli kabul edilecek ve size kredi çıkarılmayacaktır. Hatta bu kredi notuna sahip kişilere gelir belgesi olsa bile genelde kredi verilmemektedir.

 1. Öncelikle borç sicilinizin temiz olması ve kara listede iseniz kara listeden çıkmanız gerekmektedir.
 2. Findeks Kredi notunun yüksek olması kredi talebin çabuk kabul edilmesine ve bazı bankaların daha düşük faizle kredi vermesini sağlar.
 3. Kefilsiz belgesiz kredi alınacak bankada vadesi mevduat, maaş ödeme ve kredi kartı hesabınızın bulunması ve bu hesap ödemelerinde banka ile herhangi bir sorun yaşamamış olmanız büyük avantaj sağlar.
 4. Kefilsiz belgesiz kredi talebinde bulunacağınız bankada açtırdığınız vadeli ve vadesiz mevduat veya maaş hesabında para bulunması bu para ile havale, EFT ya da fatura ödeme gibi işlemler yapılması bankanın size olan güvenin ve kredi notunuzu arttırır.

 

Kefilsiz 10 Bin TL Kredi Şartları

Bankaların çoğu 10 bin lira gibi düşük limitli krediler için aslında kefil istemez. Sadece gelir belgesi olmayan ve kredi notu risk sınırında bulunan bazı kişiler için kefil istenebilmektedir. Bu kişiler de tek bir kefil ile kredi çekebilirler. Ama kefilsiz kredi çekmek istiyorum diyenlerin de bazı şartları tamamlaması gerekmektedir. Örneğin, kredi puanının en az 1100 olması gerekmektedir. Kredi notu daha düşük kişiler ise ancak bir gelir belgesi ya da başka bir teminat göstererek kredi çekebilir.

İNG Bank Gelir Belgesiz Anında Kredi

ING Bank Kredi Notuna Özel Faiz Oranı Sunuyor. Kredi notunuz yükseldikçe kullanacağınız krediniz faiz oranı da düşüyor.

•       Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olanlar  yüzde 2.59 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1800 ile 1849 arasında olanlar yüzde 2.59 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1750 ile 1799 arasında olanlar yüzde 2.59 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1700 ile 1749 arasında olanlar yüzde 2.99 faiz oranı,.
•       Findeks Kredi notu 1600 ile 1699 arasında olanlar yüzde 2.99 faiz oranı uygulanacaktır.

 

Enpara.com Gelir Belgesiz Kefilsiz Şartsız Anında 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Enpara.com ile kredi notunuz iyi ise ve diğer bankalar ile geçmişte herhangi bir sorun yaşamadıysanız 5 dakikada 15.000 TL kredinizin onay almaması gibi bir durum söz konusu değildir. Tek yapmanız gereken enpara.com müşteri hizmetlerini arayıp sizi adresinizde ziyaret etmelerini rica etmenizdir. Veya enpara.com internet sitesinden hemen başvur butonunu tıklayın formu doldurun aynı gün sizi arasınlar, 1 hafta için size bir sözleşme gönderilecek o sözleşmelerin imzalanıp geri yollanmasından 1 hafta içinde hesabınız aktif hale gelir ve enpara.com müşterisi olursunuz. 1 aylık dönem sonunda kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu yaptığınızda, geçmiş bankalar ile ilgili bir sorun yaşamadıysanız hemen başvurular onaylanır ve işin en güzel yanı hiç bir evrak imzalamadan, gelir belgesiz göndermeden şubeye gitmeden paranız hesabınıza geçer . 36aya kadar kullanılabilen enpara.com ihtiyaç kredisinin diğer güzel bir yanı da masrafı olmamasıdır hatta sigorta ücretleri de komik rakamlardır. Faiz oranları piyasa koşullarındadır.

 

Bireysel Krediler İçin Maaş Dışında Kabul Edilen Gelirler

Kredi talebinde bulunan kişinin sigortalı olarak çalışması gelir kriteri olarak bankaların kati suretle  öncelikli talebidir. Ancak bunun yanında bankaların resmi olarak kabul ettiği diğer gelirler ise şu şekildedir:

 • Tapusu kredi başvurusunda bulunanın adına kayıtlı olması koşuluyla kira gelirleri,
 • Emekli geliri ve emekli olarak çalışılması durumunda elde edilen gelirler,
 • Konut kredilerinde aynı ikamette bulunan diğer aile bireylerinin gelirleri,
 • Çiftçilikten dolayı elde edilen kayıtlı gelirler,
 • Şirket ortaklıklarında elde edilen gelirler,
 • Sezonsal olarak çalışanların elde ettiği kayıtlı gelirler ile de kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Yapmanız gerekenler şunlardır: Üstte belirtmiş olduğumuz çalışma şekillerinden birine sahipseniz, işyerinizden maaş yazısı alarak onu işvereninize imzalatınız ona ek olarak da imzayı atan yetkilinin imza sirküsünün fotokopisini de alınız, bu belgeler resmi evrak niteliği taşır ve kredi kullanabilmenizin önünü açar.

Anında Kredi Veren Bankalar

En hızlı ve zahmetsiz şekilde anında kredi veren bankalar, sizler için zaman kaybını önler ve finansal özgürlüklerinizi elinizde tutmanızı sağlar. Anında kredi veren bankalar genel anlamda faiz oranı açısından her ne kadar yüksek olsa da, ihtiyaçlarınız doğrultusunda o anki konumu ile işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Anında kredi alabilmenin en önemli yolu Findeks kredi notunuzdan geçer. Eğer kredi puanınız 1500 ve üzerinde ise kredi ürünlerini kullanmanız kolaylaşır hem zamandan kazanmış olursunuz, hemde hayal kırıklığı yaşamadan kredinizin onay sürecini başarı ile tamamlamış olursunuz.

Anında kredi veren bankalar sırasıyla; Garanti, Akbank, Finansbank, Yapıkredi, Denizbank ve Vakıfbank’tır. Bu bankalar sizlere SMS kredi ile anında kredi sağlayan bankalardır.

Ayrıca en kolay kredi veren bankalar olarak sizlere bu imkanları sunan üstte belirttiğimiz banka şubelerine giderek sizlere en uygun kredi seçeneklerini birebir seçerek kredilerinizi kullanabilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En kolay kredi alabilmenin yolu çok iyi bir kredi sicilinden geçer. Bankacılık ürünlerinin ödeme performanslarını ne kadar iyi yaparsanız, bankalarda o kadar daha az uğraşla daha çok kredi kullanmanızın önü açılır.

 • Finansbank  (gelir belgesiz veriyor)
 • Denizbank     (gelir belgesiz veriyor)
 • Garanti Bankası (belgesiz verebiliyor)

Acil Kredi Veren Bankalar

Acil ve en hızlı kredi veren bankalar; sizlere 5 dk içinde sağlanan bankacılık kredi ürünlerini kapsar. Acil kredi ihtiyaçlarınız için SMS kredi ile acil kredi kullanabilir, ihtiyaçlarınızı hızlı kredi ürünleri ile giderebilirsiniz. Acil para lazım diyenlerin kullandığı bu yöntemle şube yetkisi veya acil genel müdürlük onayı ile acil krediden faydalandırılabilirsiniz.

Sırasıyla acil kredi veren bankalar şunlardır: Denizbank, İş Bankası, Finansbank, TEB ve Garanti Bankası acil kredi veren bankalar arasındadır. Unutulmaması gereken önemli konu aşağıda not olarak belirttiğimiz faiz oranı konusudur.

 

ÖNEMLİ NOT:

Gelir belgesiz kullanılan bankacılık ürünleri genel anlamda maliyet açısından pahalı olmaktadır. Mesela gelir belgesi, maaş bordrosu olan bir müşteri %2.50 ‘den kredi alabiliyorken gelir belgesiz bir müşteri %3-4 faiz oranları ile kredi alabilir. Diğer yanda kredi kartları içinde durum aynıdır. Gelir belgeli çalışanlara aidatsız kredi kartları sunulabiliyorken  gelir belgesiz maaş bordrosuz kişi yüksek aidatlı kredi kartlarına mahkum edilir.

Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar
4.6 (92%) 20 votes


Etiketler:

Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar Konusuna 13 Yorum Yapıldı
 1. Nuri dedi ki:

  Iyi guzel ben nuri ozkan hollandada calisiyorum
  Kefilsiz kredi verilir yaziyor
  10000 tl ihtiyac kredisi cekmek istiyorum ne yapmam lazim.

 2. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 054QQQQ6976

  1. fuatcakmak dedi ki:

   Sitemiz tefeci sitesi değildir

   1. Fahrettin dedi ki:

    10000 onbinlira borcumvar yardımcı olurmusunuz

  2. Tarkan kaya dedi ki:

   Iyı aksamlar Sinan bey size nasıl ulasabiliriz

  3. Battal dedi ki:

   Sinan bey numaranız varmı görüşe bilirmiyiz sizinle

  4. Kübra dedi ki:

   Nasıl

 3. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Acil olarak 20000 TL ihtiyacım var eski esnafim vergi ve bagkur borcum var mekan tutmak için ihtiyacım var 05xxx555371 acil olarak cevap verirseniz sevinirim

 4. fuatcakmak dedi ki:

  Lütfen acil tefeci lazım, faizli para lazım, acil para lazım gibi saçma yorumlarda bulunmayınız. Makalemiz tamamen gelir belgesiz kredi veren bankalar konuludur.

 5. Sinan Tekin dedi ki:

  Merhaba,

  bankalardan kredi alamıyorum, puanım düşük. Bana yardımcı olabilirmisiniz?

  Sevgi ve saygılarımla,

  Sinan Tekin
  0090 543 355 xxx0

 6. Aydın dedi ki:

  Bankalardan kredi çekmek için çalışır halde olmak hemen olumlu sonuç alınacağı anlamına gelmez. Çalışırken en az 6 ay kadar aktif şekilde sigortanızın ödenmesi gerekir. Bazı istisnalar da bulunmakla beraber genel olarak bu şekilde kredi verilmektedir. Yani bankalar sizin istikrarlı olduğunuzu görmek istemektedir. Sadece kredi limitinin dolması gereken hallerde, bir kurum çalışanı olunması ve bankayla anlaşmalı şekilde işlem yürütülmesi gibi zamanlarda bu süre kısalabilir.

 7. Fahrettin dedi ki:

  10000 onbinlira kredi borcum var yardımcı olurmusunuz

 8. Ayşe yavaş dedi ki:

  6 ay önce ing den 11000 tl kredi çektim ama yetmedi 2500 tlye daha ihtiyacım var 24 taksit olursa öderim babamdan maaş alıyorum 0552xx58360 den

Sayfa başına git
Web sitemiz tamamen fuatcakmak.com.tr yapısı ile kullanıcılarına daha iyi hizmet ve bilgilendirme vermek için kurulmuştur. Sitemizde genellikle banka kredisi ürünleri, belgeleri ve bilgileri hakkında paylaşımlar yayımlanmaktadır.
Gelir Belgesiz Kredi | Sicili Bozuk Olanlara Kredi | Hayvancılık Hibe Destekleri