Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar


Düşük limitli ihtiyaç kredisi veren bankaların birçoğu tamamen gelir belgesiz ve kefilsiz bir şekilde bu kredi fırsatlarını sunmaktadır. Şu anda 10 bin TL krediler için birçok banka hem gelir belgesi hem de kefil şartı istememektedir. Denizbank, ING Bank, TEB, İŞ Bankası 10 bin TL kredi için gelir belgesiz ve kefil istemeyen bankalar arasında bulunmaktadır.  Kefilsiz gelir belgesiz 10.000 TL Kredi veren bankaların istediği şartlar ve belgeler aşağıda listelenmiştir.

50 bin liraya kadar gelir belgesiz kredi tablosu:

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Belge Talebi
Kredi Limiti
N Kolay Kredi istenmiyor     30.000  TL
CEPTETEB istenmiyor      30.000  TL
Enpara istenmiyor      30.000  TL
Odeabank İsteyebilir      50.000  TL
ING Bank İsteyebilir      35.000  TL

En Hızlı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarında banka şubesine gidip bireysel kredi başvurusu yapmak ve bunun için de bir çok belge hazırlamak zorunda kalmadan sadece birkaç dakikada hem de evden çıkmadan kredi çekebilirsiniz. Şu anda bankalar artık bu şekilde kredilere yoğunlaşmış olup, şubeye gitmeden kredi vermektedirler. Birkaç dakika içinde kredi başvuruları sonuçlandırılıp aynı gün içinde banka hesabına para yatırılmaktadır.  Peki 10 bin TL için hemen kredi başvurusu nasıl yapılabilir? Bunun için en hızlı yöntemlerden biri de SMS ile kredi başvurusudur.

Gelir belgesiz krediler

 

SMS İle Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı her geçen gün artış göstermektedir. Bankalar artık SMS ile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapan müşterilerinden gelir belgesiz istememektedir. 10 Bin TL gibi düşük limitli ihtiyaç kredilerinde bankalar yapılan başvuruları anında onaylayabilmektedir. Peki hangi bankalar kefilsiz ve maaş bordrosuz 10 bin TL kredi vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  100.000 TL Kredi Nasıl Alınır? (KESİN ÇÖZÜM)

Maaş Bordro Belgesiz 10 Bin TL Kredi Veren Banka Listesi

Sigortalı olarak herhangi bir yerde çalışmayan kişilerin maaş bordroları yani aylık gelir belgeleri olmaz. Bankaların birçoğu eskiden bu gibi kişilere kredi vermezdi. Ama Artık kredi çekmek oldukça kolaylaştı. Aşağıda saydığımız bankalar, kara listeye girmemek şartı ile gelir belgesi olmayanlara 10 bin TL kredi vermektedir. Bu bankalar;


Saydığımız bankalara gelir belgesiz kredi başvurusu yaparak,  aynı gün veya bir gün sonrasında kredi notunuz iyi ise  kredilerinizi alabilirsiniz. Saydığımız bankalar kendilerine yapılan kredi başvurularını değerlendirirken kişilerin kredi notuna çok dikkat etmektedir. Çünkü, kişiden herhangi bir gelir beyanı şartı istenmediği için, kredi sicili sorunlu olanlara bankalar kredi vermek istemez.  Peki sizin kredi notunuz gelir belgesiz kredi çekmeye yetiyor mu?

Maaş bodrosuz krediler

Gelir Belgesiz Kredi İçin Findeks Kredi Notu En Az Kaç Olmalıdır?

Bankadan çekilecek olan 10.000 TL gelir belgesiz ve kefilsiz kredi için findeks kredi notunun seviyesi çok önemlidir. Kredi notu riskli ve çok riskli olan kişilere gelir belgesiz kredi verilmez. Peki sizin puanınız kredi için yeterli mi? Kredi notu sorgulaması yaptıktan sonra; kredi notunuzun 1100 üstü ise o zaman bankalardan 10 bin TL gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz.

Ama kredi notunuz riskli sayılan 1099 -800 puan arası ise ya da daha kötüsü 799 puan altı ise o zaman banka için çok riskli kabul edilecek ve size kredi çıkarılmayacaktır. Hatta bu kredi notuna sahip kişilere gelir belgesi olsa bile genelde kredi verilmemektedir.

 1. Öncelikle borç sicilinizin temiz olması ve kara listede iseniz kara listeden çıkmanız gerekmektedir.
 2. Findeks Kredi notunun yüksek olması kredi talebin çabuk kabul edilmesine ve bazı bankaların daha düşük faizle kredi vermesini sağlar.
 3. Kefilsiz belgesiz kredi alınacak bankada vadesi mevduat, maaş ödeme ve kredi kartı hesabınızın bulunması ve bu hesap ödemelerinde banka ile herhangi bir sorun yaşamamış olmanız büyük avantaj sağlar.
 4. Kefilsiz belgesiz kredi talebinde bulunacağınız bankada açtırdığınız vadeli ve vadesiz mevduat veya maaş hesabında para bulunması bu para ile havale, EFT ya da fatura ödeme gibi işlemler yapılması bankanın size olan güvenin ve kredi notunuzu arttırır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Findeks Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar Var mı?

 

Kefilsiz 10 Bin TL Kredi Şartları

Bankaların çoğu 10 bin lira gibi düşük limitli krediler için aslında kefil istemez. Sadece gelir belgesi olmayan ve kredi notu risk sınırında bulunan bazı kişiler için kefil istenebilmektedir. Bu kişiler de tek bir kefil ile kredi çekebilirler. Ama kefilsiz kredi çekmek istiyorum diyenlerin de bazı şartları tamamlaması gerekmektedir. Örneğin, kredi puanının en az 1100 olması gerekmektedir. Kredi notu daha düşük kişiler ise ancak bir gelir belgesi ya da başka bir teminat göstererek kredi çekebilir.

İNG Bank Gelir Belgesiz Anında Kredi

ING Bank Kredi Notuna Özel Faiz Oranı Sunuyor. Kredi notunuz yükseldikçe kullanacağınız krediniz faiz oranı da düşüyor.

•       Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olanlar  yüzde 1,49 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1800 ile 1849 arasında olanlar yüzde 1,54 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1750 ile 1799 arasında olanlar yüzde 1,59 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1700 ile 1749 arasında olanlar yüzde 1,59 faiz oranı,.
•       Findeks Kredi notu 1600 ile 1699 arasında olanlar yüzde 1,59 faiz oranı uygulanacaktır.

 

Bireysel Krediler İçin Maaş Dışında Kabul Edilen Gelirler

Kredi talebinde bulunan kişinin sigortalı olarak çalışması gelir kriteri olarak bankaların kati suretle  öncelikli talebidir. Ancak bunun yanında bankaların resmi olarak kabul ettiği diğer gelirler ise şu şekildedir:

 • Tapusu kredi başvurusunda bulunanın adına kayıtlı olması koşuluyla kira gelirleri,
 • Emekli geliri ve emekli olarak çalışılması durumunda elde edilen gelirler,
 • Konut kredilerinde aynı ikamette bulunan diğer aile bireylerinin gelirleri,
 • Çiftçilikten dolayı elde edilen kayıtlı gelirler,
 • Şirket ortaklıklarında elde edilen gelirler,
 • Sezonsal olarak çalışanların elde ettiği kayıtlı gelirler ile de kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Yapmanız gerekenler şunlardır: Üstte belirtmiş olduğumuz çalışma şekillerinden birine sahipseniz, işyerinizden maaş yazısı alarak onu işvereninize imzalatınız ona ek olarak da imzayı atan yetkilinin imza sirküsünün fotokopisini de alınız, bu belgeler resmi evrak niteliği taşır ve kredi kullanabilmenizin önünü açar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren 5 Banka


Etiketler:

Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Nuri dedi ki:

  Iyi guzel ben nuri ozkan hollandada calisiyorum
  Kefilsiz kredi verilir yaziyor
  10000 tl ihtiyac kredisi cekmek istiyorum ne yapmam lazim.

 2. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 054QQQQ6976

  1. fuatcakmak dedi ki:

   Sitemiz tefeci sitesi değildir

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası İnternet Şubesi Şifresi Alma Adımları

Bankalar gerek banka şubelerindeki yoğunluğu azaltmak gerekse insanların işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesi için internet bankacılığını oluşturmaktadır....

Kapat
Web sitemiz tamamen fuatcakmak.com.tr yapısı ile kullanıcılarına daha iyi hizmet ve bilgilendirme vermek için kurulmuştur. Sitemizde genellikle banka kredisi ürünleri, belgeleri ve bilgileri hakkında paylaşımlar yayımlanmaktadır.
Gelir Belgesiz Kredi | Sicili Bozuk Olanlara Kredi | Hayvancılık Hibe Destekleri