Blog

İş Bankası Pos Destek Telefon Numarası (0850 724 7 767)

İş Bankası Pos Destek Telefon Numarası (0850 724 7 767)

Türkiye İş Bankası, üye iş yerlerine vermekte olduğu pos cihazlar için özel ve ayrıcalıklı olarak hizmet alabilmeleri için, pos destek hattını aktif etmiştir. İş Bankası pos destek telefon numarası nedir diye araştırma yapan okurlarımıza bir rehber niteliğinde yazı hazırladık. Dilerseniz İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını deneyebilir yada direk pos destek hattını arayarak pos cihazı ile aklınızda yer alan tüm sorunlara çözüm bulabilirsiniz. İş Bankası pos destek hattı, pos cihazlarınız için tüm sorunlara cevap bulmanız için sunulmaktadır.

İş Bankası Pos Destek Hattı

İş Bankası pos cihazını kullanıyor ve sizlerde çağrı merkezi üzerinden destek almak istiyorsanız “0850 724 7 767” numaralı İş Bankası pos destek müşteri hizmetleri numarasını herhangi bir ücret ödemesi yapmadan arayabilirsiniz. Bu numarayı 7/24 dilediğiniz zaman arayarak üye iş yerinizde kullandığınız pos cihazınız ile alakalı sorunları iletebilirsiniz. İş Bankası üye işyerlerine pek çok avantajlı kampanyaların sizlere sunulduğunu söylemek isteriz. Sizde  İş Bankası’nın üye iş yeri olarak firmanızda İş Bankası pos cihazı kullanabilir ve bu tüm mevcut olan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Üye İşyeri Olmanın Faydaları Nelerdir? 

  • Tahsilatlarınızı nakit almak yerine Visa/Mastercard/JCB/American Express/UnionPay/Troy logolu kartlarla ile yapmış olursunuz.
  • Kart kabul ederek, nakit ödeme yapmama rahatlığını isteyen müşterilere hizmet verebilir ve böylece yeni müşteri kitlesi barındırabilirsiniz.
  • Kredi kartı veya banka kartı kullanan müşteri memnuniyeti artış gösterir.
  • İşlem hacimlerinizde yükselme olur.
  • Nakit tahsilatın taşıdığı, kasada para bulundurma maliyeti ve hırsızlık, kaybolma gibi riskler en aza indirgenmiş olur.
  • Para üstü ve bozuk para sıkıntısı gibi durumlar ortadan kalkar.
  • Gerçekleştirdiğiniz kartlı işlemleri, posta ile gönderilen hesap özetleri ile takip edebileceğiniz gibi, elektronik ortam üzerinde de sizlere sunulan ekranlardan görebilirsiniz.
  • 0850 724 7 767 numarasını 7/24 arayarak pos cihazı hakkında tüm sorunlara cevap bulabilirsiniz.

Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik’ler ile Belirlenen Taksit Sınırlandırmaları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Son yapılan yasa ile beraber aşağıdaki maddelere bakmanızı öneririz.

-Mal veya hizmet alımı sonrası kredi kartları ile eğer taksit işlemi yapılırsa, en uzun taksit sayısı 12 olarak belirlenmiştir.

-Havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve ayrıca vergi ödemelerinde taksit sayısı 9 olarak belirlenmiştir ve en yüksek 9 taksit yapılır.

-Elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında taksit süresi ise 6 ay olarak belirlenmiştir.

-Kuyum sektöründe faaliyet gösteren üye işyerlerinde kuyumculuk üzerine yapılan harcamalarda 4 taksit imkanı vardır.

İş Bankası Pos Destek telefonu

Pos makinesinde yada yapılan işlemlerde herhangi bir sıkıntı veya karşılaşmanız durumunda 7 / 24 saat ulaşılabilen 0850 7247767 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

İş Bankası POS Ücretleri Ne Kadar?

İş Bankası POS ücretleri ve POS çeşitlerinin özellikleri ile ilgili bilgiler isbank.com.tr internet adresinden üzerinden sizlere sunulmakta olduğu gibi, 0850 724 7 767 numaralı İş Bankası Destek Hattını aramanız durumunda da öğrenebiliyorsunuz. İş Bankası POS ücretleri arasında olan Sabit Tarifeli POS ücreti olası durumlarda değişkenlik göstermektedir. Bu POS çeşidini tercih edenler her ay olmak üzere önceden belirlenmekte olan bir ücret ödemesi yapar. Bu çeşidi POS cihazı ile aldıkları ödemeler belli bir limitin altında olan müşteriler tercih etmektedir. İş Bankası POS ücretleri ve diğer POS çeşitlerinin detaylı bilgiler, bankanın resmi internet sitesi üzerinde mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir