Blog

İş Bankası Günde 5 TL’ye 5000 TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası Günde 5 TL’ye 5000 TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası tarafından ödeme kolaylığı sağlaması açısından devrim gibi bir kredi veriliyor, ve bu kredi sayesinde günde 5,73 TL’ye elinize toplu para geçecek, uzun vade seçeneklerinden yararlanabileceksiniz. Size en uygun faizle nakit ihtiyacınızı karşılamanızda yardımcı olan İş Bankası, günlük 5,73 TL’ye ya da aylık 172,03 TL’ye ihtiyaç kredisi almanızı sağlıyor, size vereceği miktar ise 5.000 TL ile sınırlı kalıyor. Kredinin faiz oranı 3.000 TL ile 25.000 TL aralığındaki tüm krediler için %1,89’den başlıyor, seçeceğiniz vadelere göre geri ödeyeceğiniz tutar da haliyle artış gösteriyor. Eğer İş Bankasından 25.000 TL üzeri kredi çekmek istiyorsanız, 2 tane kefiliniz ya da teminat olarak gösterebileceğiniz mülkünüz varsa İş Bankası size daha uygun faiz oranlarından yardımcı oluyor. 25 bin TL üzeri kredi için banka tarafından verilen faiz oranı ise %1.89’dan başlıyor, yine vade seçeneklerine göre ödeyeceğiniz miktar artıp azalabiliyor.

Faiz Oranları Hakkında

Vade süreniz uzunsa bankaya geri ödemeniz gereken tutar da fazla olacaktır, çünkü banka borcunuzun tahsili için sizi uzun süre bekleyecektir; ancak vadeniz kısa olursa aylık ödemeniz gereken taksit miktarı artarken toplam geri ödeme tutarınız son derece az olacaktır. Bunun yanında maaşını İş Bankası aracılığı ile alan kişilere 3 bin TL ile 25 bin TL aralığındaki kredi için uygulanacak faiz oranı %1,27 yerine %1,21 şeklinde değişecektir. İş Bankasının böyle bir düzenleme yapmasındaki temel amacı zaten belgelenebilir maaşınızın olması, bunu banka aracılığı ile almanız bankaya güven verecektir, size ödeme kolaylığı sağlayacaklardır. Ayrıca tabii ki kendilerine olan rağbeti de bu şekilde arttırmak istemektedirler.

Günde 5,73 TL 5000 TL Kredi

 

Günde 5 TL’ye 5000 tl kredi

Ayda 172,03 TL Ödeyin, 5.000 TL Kredi Çekin

48 aylık vade için geçerli olan bu teklif İş Bankası aracılığı ile müşterilerine sunulmaktadır; ayda 172,03 TL , günlük hesaba denk olarak yaklaşık 5 TL ye kredi çekip, 4 sene boyunca ödeyebilirsiniz. Toplamda geri ödemeniz gereken tutar 8.257.44 TL olacaktır, yani 4 sene vadeli kredi için bankaya vereceğiniz fazladan para net olarak 3,257 TL şeklindedir. Bu oran ilk bakışta son derece fazla gibi görünse de zaten banka kredi çekmek için 48 ay vade şartını zorunlu olarak koymamıştır, dileyenler 3 ay ile 48 ay arasındaki herhangi bir vadeden ödemelerini yapabilir, vade süresi uzadıkça aylık ödemeniz gereken tutar azalır, vade süresi kısaldıkça aylık ödemeniz gereken tutar artar. Ancak fazladan vereceğiniz para uzun vadede elbette çok daha fazladır. Bunun yanında şayet 5.000 TL işinizi görmüyorsa İş Bankası şubelerinden 25 bin TL ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz, fakat bu kredi için şartlar biraz daha zorlayıcıdır, aylık olarak sizden istenen tutar 860 TL’dir, toplamda yapacağınız geri ödeme ise yaklaşık olarak 41,286 ‘dir, tabi bu 48 aylık vade için geçerlidir. Yani günde 28,66 TL olarak kredinizi ödeyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir