Blog

Halkbank Bayram Ettiren Kredi Kampanyası 2019

Halkbank Bayram Ettiren Kredi Kampanyası 2019

Halkbank 2019 yılı kurban  bayramı kredi kampanyası dahilinde %1,99’den başlayan faiz oranları  ile müşterilerine 10 Bin TL’den 50 Bin TL’ye kadar  kredi fırsatı sunmaktadır. Halkbank bayram ettiren kredi kampanyası dosya masrafları ve masrafsız olarak çekilebilmektedir. Kredi başvuruları Halkbank şubelerine yapılabileceği gibi, Halkbank SMS, İnternet Bankacılığı ve telefon bankacılığı ile kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Bu yazımızda, Halkbank bayram kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgiler verip;

  • Halkbank Bayram Ettiren Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
  • Halkbank Düşük Faizli Bayram Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?
  • Halkbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Konu başlıklarını inceleyerek diğer bankalara göre Halkbank’ın sunmuş olduğu kredi fırsatının avantajlarını sunacağız. İşte Halkbank Bayram Ettiren kredi kampanyasının ayrıntıları…

 

Halkbank Bayram Ettiren Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank, 2019 yılı Kurban Bayramı kredi kampanyasına en kolay başvuru kanalı SMS ile yapılacak başvurudur. Kısa mesajla yapılacak kredi başvurusu aynı gün içinde değerlendirilerek olumlu ya da olumsuz bir cevap verilecektir.  Halkbank genel merkezi tarafından değerlendirmeye alınan kredi başvuruları, kişinin kredi notu ve gelir durumuna göre analiz edilerek müşteriye anında dönüş yapılmaktadır.

 

Halkbank Bayram Kredisi SMS İle Başvuru

Halkbank bayram kredisi kullanmak isteyen kişiler telefonlarından kredi başvurusu yapabilir. Bunun için yapmaları gereken tek işlemi kısaca açıklıyoruz; Halkbank Kurban Bayramı SMS Başvurusu için;  Büyük harflerle aralarında birer boşluk bırakacak şekilde;   “BAYRAM,  T.C Kimlik Numarası, Gelir Durumu, Ne Kadar Kredi İstendiğini Gösteren Tutar” açık bir şekilde yazılarak  3452’ye gönderilir.  Bu şekilde yapılan başvurular aynı saat içinde değerlendirmeye alınmaktadır.

SMS İle Örnek Kredi Başvurusu: BAYRAM 222222222(T.C) 5000(GELİR) 200000(KREDİ)

 

Halkbank Bayram Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank’ın sunmuş olduğu bayram kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyen banka müşterilerinin bazı şartlar taşıması gerekmektedir. Öncelikle kredi onayı için kişinin bir gelir beyan etmesi gerekmektedir. Peki ne kadar bir gelir kredi için yeterli olabilir?

 

Kredi Başvurusunda Gelir Belgesi Şartı

Bunun için kişinin geliri ile talep edilen kredi limiti orantılı olmalıdır. Hesaplama oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır. Bir kişinin çekeceği kredinin aylık taksiti, kişinin aylık gelirinin en fazla %75-80’ini geçmemesi gerekmektedir.  Örneğin, aylık 2000 TL geliri olan birinin en fazla ödeyebileceği taksit tutarı 1600 TL’dir. Bu tutar kredi maksimum vade sayısı olan 48 ile çarpıldığında kişinin ne kadar kredi çekebileceği ortaya çıkacaktır.  Ayrıca bu gelirin belge ile ibraz edilmesi gerekmektedir.

 

Halkbank Kredi Başvurusunda Kredi Notu Önemli Midir?

Diğer bankalar gibi Halkbank da kredi başvurularını değerlendirmeye alırken kişinin sahip olduğu bankacılık puanına çok dikkat eder. Çok riskli sayılan kredi notuna sahip kişilere genelde kredi verilmez. Kredi notu 1100 puanın altında olanlar çok riskli kabul edilir. Bu kişilere kredi verilmesi oldukça zordur. Siz de kredi notunuzu öğrendikten sonra kredi başvurusu yapmalısınız. Yoksa krediniz reddedilirse kredi notunuz biraz da düşüş yaşayabilir.

 

Halkbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Halkbank kurban bayramı kredisi faiz oranları aşağıdaki tabloda örnek bir hesaplama tablosu ile gösterilmiştir. Halkbank kurban bayramı kredi faiz oranları %1,10’dan başlamaktadır. Kredi limiti ve dosya masrafına göre kredi faiz oranları değişebilmektedir.  Örneğin 48 ay vadeli 10 bin TL kredi için belirlenen faiz oranı sadece %1,10’dur.  50 bin TL kredi için faiz oranı, %1,12 iken; dosya masrafsız 50 bin TL kredi için belirlenen kredi faiz oranı ise %1,18 olarak sabit tutulmuştur.

Halkbank Bayram Ettiren Kredi Kampanyası için ayrıca, hayat sigortası şartı koşmaktadır.  Hayat sigortasında prim miktarı kişinin yaşı, cinsiyeti göre belirlenmektedir.  Örneğin, 35 yaş bir erkek müşterinin 10 bin TL kredi için 48 aylık vade seçeneğinde belirlenen toplam hayat sigortası tutarı 125 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir