Blog

Kefilsiz, Belgesiz, Bordrosuz 10.000 TL Kredi

Kefilsiz, Belgesiz, Bordrosuz 10.000 TL Kredi

Gelir belgesiz (evraksız) kredi; SGK hizmet dökümüne  (maaş bordrosuz) ihtiyaç duyulmadan, herhangi bir belge ve koşul olmadan sadece kimliğinizle şubelerden veya internet şubesi ile anında sizlere sağlanan bankacılık bireysel kredi ürünleridir.

Yani sigorta (SSK-SGK) olmayana bireysel kredi çeşidi de diyebiliriz. Evraksız kredi alabilmek için iyi bir kredi notuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Düşük limitli ihtiyaç kredisi veren bankaların bir çoğu tamamen gelir belgesiz, maaş bordrosuz ve kefilsiz bir şekilde bu ihtiyaç kredisi fırsatlarını  sizlere sunmaktadır. 2020 yılında da 10 bin TL evraksız bireysel krediler için bir çok banka hem maaş bordrosu hem de kefil şartı istememektedir.

Denizbank, ING Bank, TEB, İŞ Bankası, Aktif bank, Finansbank ve Yapıkredi Bankaları 10 bin-50 bin  TL arası kredilerde maaş bordrosu ve kefil istemeyen bankalar arasında bulunmaktadır.  Kefilsiz belgesiz 10.000 TL Kredi veren bankaların istediği şartlar ve belgeler aşağıda listelenmiştir.

 

En Hızlı  Kredi Veren Bankalar 

Acil nakit ihtiyaçlarında banka şubesine kadar gidip bireysel kredi başvurusu yapmak ve bunun için de bir çok belge hazırlamak zorunda kalmadan sadece bir kaç dakikada hem de evden çıkmadan anında  kredi çekebilirsiniz. Şu anda bankalar artık bu şekilde kredilere yoğunlaşmış olup, şubeye gitmeden kredi vermektedirler. Birkaç dakika içinde kredi başvuruları sonuçlandırılıp aynı gün içinde banka hesabına para yatırılmaktadır.  Peki 10 bin TL  kredi için hemen kredi başvurusu nasıl yapılabilir? Bunun için en hızlı yöntemlerden biri de SMS ile kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken önemli konu kredinin faiz oranıdır.

SMS İle  10.000 TL Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı her geçen gün artış göstermektedir. Bankalar artık SMS ile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapan müşterilerinden gelir belgesiz istememektedir. 10 Bin TL gibi düşük limitli ihtiyaç kredilerinde bankalar yapılan başvuruları anında onaylayabilmektedir. Peki hangi bankalar kefilsiz ve maaş bordrosuz 10 bin TL SMS kredi vermektedir.

Maaş Bordrosuz  10 Bin TL Kredi Veren Bankalar 

Sigortalı olarak herhangi bir yerde çalışmayan kişilerin maaş bordroları yani aylık gelir belgeleri olmaz. Bankaların birçoğu eskiden bu gibi kişilere kredi vermezdi. Ama Artık kredi çekmek oldukça kolaylaştı. Aşağıda saydığımız bankalar, kara listeye girmemek şartı ile gelir belgesi olmayanlara 10 bin TL kredi vermektedir. Bu bankalar;

Maaş Bordrosuz Kredi

Saydığımız bankalara gelir belgesiz kredi başvurusu yaparak,  aynı gün veya bir gün sonrasında kredi notunuz iyi ise  kredilerinizi alabilirsiniz. Saydığımız bankalar kendilerine yapılan kredi başvurularını değerlendirirken kişilerin kredi notuna çok dikkat etmektedir. Çünkü, kişiden herhangi bir gelir beyanı şartı istenmediği için, kredi sicili sorunlu olanlara bankalar kredi vermek istemez.  Peki sizin kredi notunuz evraksız kredi çekmeye yetiyor mu?

Findeks Kredi Notu En Az Kaç Olmalıdır?

Bankadan çekilecek olan 10.000 TL gelir belgesi olmadan  ve kefilsiz kredi için findeks kredi notunun seviyesi çok önemlidir. Kredi notu riskli ve çok riskli olan kişilere gelir belgesiz kredi verilmez. Peki sizin puanınız kredi için yeterli mi? Kredi notu sorgulaması yaptıktan sonra; kredi notunuzun 1200 üstü ise o zaman bankalardan 10 bin TL gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz.

 

Önemli not: Ama kredi notunuz riskli sayılan 1099 -800 puan arası ise ya da daha kötüsü 799 puan altı ise o zaman banka için çok riskli kabul edilecek ve size kredi çıkarılmayacaktır. Hatta bu kredi notuna sahip kişilere gelir belgesi olsa bile genelde kredi verilmemektedir.

 1. Öncelikle  kredi ve kartları borç sicilinizin temiz olması ve kara listede iseniz kara listeden çıkmanız gerekmektedir.
 2. Findeks kredi notunun yüksek olması kredi talebin çabuk kabul edilmesine ve bazı bankaların daha düşük faizle kredi vermesini sağlar.
 3. Kefilsiz belgesiz kredi alınacak bankada vadesi mevduat, maaş ödeme ve kredi kartı hesabınızın bulunması ve bu hesap ödemelerinde banka ile herhangi bir sorun yaşamamış olmanız büyük avantaj sağlar.
 4. Kefilsiz belgesiz kredi talebinde bulunacağınız bankada açtırdığınız vadeli ve vadesiz mevduat veya maaş hesabında para bulunması bu para ile havale, EFT ya da fatura ödeme gibi işlemler yapılması bankanın size olan güvenin ve kredi notunuzu arttırır.

 

Kefilsiz 10 Bin TL Kredi Şartları

Bankaların çoğu 10 bin lira gibi düşük limitli krediler için aslında kefil istemez. Sadece gelir belgesi olmayan ve kredi notu risk sınırında bulunan bazı kişiler için kefil istenebilmektedir. Bu kişiler de tek bir kefil ile kredi çekebilirler. Ama kefilsiz kredi çekmek istiyorum diyenlerin de bazı şartları tamamlaması gerekmektedir.

#Örneğin, kredi puanının en az 1200 olması gerekmektedir. Kredi notu daha düşük kişiler ise ancak bir gelir belgesi ya da başka bir teminat göstererek kredi çekebilir.

İNG Bank Anında Kredi

ING Bank Kredi Notuna Özel Faiz Oranı Sunuyor. Kredi notunuz yükseldikçe kullanacağınız krediniz faiz oranı da düşüyor.

•       Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olanlar  yüzde 0,79 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1800 ile 1849 arasında olanlar yüzde 0,79 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1750 ile 1799 arasında olanlar yüzde 0,79 faiz oranı,
•       Findeks Kredi notu 1700 ile 1749 arasında olanlar yüzde 0,79 faiz oranı,.
•       Findeks Kredi notu 1600 ile 1699 arasında olanlar yüzde 0,79 faiz oranı uygulanacaktır.

Enpara.com  Kefilsiz Şartsız Anında 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Enpara.com ile kredi notunuz iyi ise ve diğer bankalar ile geçmişte herhangi bir sorun yaşamadıysanız 5 dakikada 30.000 TL kredinizin onay almaması gibi bir durum söz konusu değildir. Tek yapmanız gereken enpara.com müşteri hizmetlerini arayıp sizi adresinizde ziyaret etmelerini rica etmenizdir. Veya enpara.com internet sitesinden hemen başvur butonunu tıklayın formu doldurun aynı gün sizi arasınlar, 1 hafta için size bir sözleşme gönderilecek o sözleşmelerin imzalanıp geri yollanmasından 1 hafta içinde hesabınız aktif hale gelir ve enpara.com müşterisi olursunuz. 1 aylık dönem sonunda kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu yaptığınızda, geçmiş bankalar ile ilgili bir sorun yaşamadıysanız hemen başvurular onaylanır ve işin en güzel yanı hiç bir evrak imzalamadan, şubeye gitmeden paranız hesabınıza geçer . 36aya kadar kullanılabilen enpara.com ihtiyaç kredisinin diğer güzel bir yanı da masrafı olmamasıdır hatta sigorta ücretleri de komik rakamlardır. Faiz oranları piyasa koşullarındadır.

Maaş Dışında Kabul Edilen Gelirler

#Kredi talebinde bulunan kişinin sigortalı olarak çalışması gelir kriteri olarak bankaların kati suretle  öncelikli talebidir. Ancak bunun yanında bankaların resmi olarak kabul ettiği diğer gelirler ise şu şekildedir:

 • Tapusu kredi başvurusunda bulunanın adına kayıtlı olması koşuluyla kira gelirleri,
 • Emekli geliri ve emekli olarak çalışılması durumunda elde edilen gelirler,
 • Konut kredilerinde aynı ikamette bulunan diğer aile bireylerinin gelirleri,
 • Çiftçilikten dolayı elde edilen kayıtlı gelirler,
 • Şirket ortaklıklarında elde edilen gelirler,
 • Sezonsal olarak çalışanların elde ettiği kayıtlı gelirler ile de kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Yapmanız gerekenler şunlardır: Üstte belirtmiş olduğumuz çalışma şekillerinden birine sahipseniz, işyerinizden maaş yazısı alarak onu işvereninize imzalatınız ona ek olarak da imzayı atan yetkilinin imza sirküsünün fotokopisini de alınız, bu belgeler resmi evrak niteliği taşır ve kredi kullanabilmenizin önünü açar.

Anında Kredi Veren Bankalar

En hızlı ve zahmetsiz şekilde anında kredi veren bankalar, sizler için zaman kaybını önler ve finansal özgürlüklerinizi elinizde tutmanızı sağlar. Anında kredi veren bankalar genel anlamda faiz oranı açısından her ne kadar yüksek olsa da, ihtiyaçlarınız doğrultusunda o anki konumu ile işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Anında kredi alabilmenin en önemli yolu Findeks kredi notunuzdan geçer. Eğer kredi puanınız 1500 ve üzerinde ise kredi ürünlerini kullanmanız kolaylaşır hem zamandan kazanmış olursunuz, hemde hayal kırıklığı yaşamadan kredinizin onay sürecini başarı ile tamamlamış olursunuz.

#Anında kredi veren bankalar sırasıyla; Garanti, Akbank, Finansbank, Yapıkredi, Denizbank ve Vakıfbank’tır. Bu bankalar sizlere SMS kredi ile anında kredi sağlayan bankalardır.

Anında Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

#En kolay kredi alabilmenin yolu çok iyi bir kredi sicilinden geçer. Bankacılık ürünlerinin ödeme performanslarını ne kadar iyi yaparsanız, bankalarda o kadar daha az uğraşla daha çok kredi kullanmanızın önü açılır.

 • Finansbank  (gelir belgesi olmadan veriyor)
 • Denizbank     (gelir belgesi olmadan veriyor)
 • Garanti Bankası (belgesiz verebiliyor)

Acil Kredi

Acil ve en hızlı kredi veren bankalar; sizlere 5 dk içinde sağlanan bankacılık kredi ürünlerini kapsar. Acil kredi ihtiyaçlarınız için SMS kredi ile acil kredi kullanabilir, ihtiyaçlarınızı hızlı kredi ürünleri ile giderebilirsiniz. Acil para lazım diyenlerin kullandığı bu yöntemle şube yetkisi veya acil genel müdürlük onayı ile acil krediden faydalandırılabilirsiniz.

Sırasıyla acil kredi veren bankalar şunlardır: Denizbank, İş Bankası, Finansbank, TEB ve Garanti Bankası acil kredi veren bankalar arasındadır. Unutulmaması gereken önemli konu aşağıda not olarak belirttiğimiz faiz oranı konusudur.

54 Yorum

 1. Iyi guzel ben nuri ozkan hollandada calisiyorum
  Kefilsiz kredi verilir yaziyor
  10000 tl ihtiyac kredisi cekmek istiyorum ne yapmam lazim.

 2. Iyi guzel ben nuri ozkan hollandada calisiyorum
  Kefilsiz kredi verilir yaziyor
  10000 tl ihtiyac kredisi cekmek istiyorum ne yapmam lazim.

 3. ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 054QQQQ6976

 4. ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 054QQQQ6976

 5. Acil olarak 20000 TL ihtiyacım var eski esnafim vergi ve bagkur borcum var mekan tutmak için ihtiyacım var 05xxx555371 acil olarak cevap verirseniz sevinirim

 6. Acil olarak 20000 TL ihtiyacım var eski esnafim vergi ve bagkur borcum var mekan tutmak için ihtiyacım var 05xxx555371 acil olarak cevap verirseniz sevinirim

 7. Lütfen acil tefeci lazım, faizli para lazım, acil para lazım gibi saçma yorumlarda bulunmayınız. Makalemiz tamamen gelir belgesiz kredi veren bankalar konuludur.

 8. Lütfen acil tefeci lazım, faizli para lazım, acil para lazım gibi saçma yorumlarda bulunmayınız. Makalemiz tamamen gelir belgesiz kredi veren bankalar konuludur.

 9. Merhaba,

  bankalardan kredi alamıyorum, puanım düşük. Bana yardımcı olabilirmisiniz?

  Sevgi ve saygılarımla,

  Sinan Tekin
  0090 543 355 xxx0

  • Turkcell’den cep telefonu alıp ödemelerini düzenli yapmanızdır. Turkcell finansman ile alınan telefonlar sizlerin gerçek Findeks kredi notunuzu oluşturur ve sicilinizde ödeme performansları an be an incelenir.

 10. Merhaba,

  bankalardan kredi alamıyorum, puanım düşük. Bana yardımcı olabilirmisiniz?

  Sevgi ve saygılarımla,

  Sinan Tekin
  0090 543 355 xxx0

  • Turkcell’den cep telefonu alıp ödemelerini düzenli yapmanızdır. Turkcell finansman ile alınan telefonlar sizlerin gerçek Findeks kredi notunuzu oluşturur ve sicilinizde ödeme performansları an be an incelenir.

 11. Bankalardan kredi çekmek için çalışır halde olmak hemen olumlu sonuç alınacağı anlamına gelmez. Çalışırken en az 6 ay kadar aktif şekilde sigortanızın ödenmesi gerekir. Bazı istisnalar da bulunmakla beraber genel olarak bu şekilde kredi verilmektedir. Yani bankalar sizin istikrarlı olduğunuzu görmek istemektedir. Sadece kredi limitinin dolması gereken hallerde, bir kurum çalışanı olunması ve bankayla anlaşmalı şekilde işlem yürütülmesi gibi zamanlarda bu süre kısalabilir.

  • Kredi alabilmenizin en kolay yolu, mevcutta kullanmakta olduğunuz kredi kartı gibi yan ürünlerin uzun vadede ödeme performanslarının yaşlandırılması ile ilgilidir kısaca olgunlaşmış bir kredi ürünü sizlere uzun vadede yarar sağlayacaktır.. Kredi notunuz düşükse herhangi bir bankadan bloke teminatlı kredi kartı alarak kredi yaşınız olgunlaştırabilirsiniz. Diğer yöntem ise Turkcell’den cep telefonu alıp ödemelerini düzenli yapmanızdır. Turkcell finansman ile alınan telefonlar sizlerin gerçek Findeks kredi notunuzu oluşturur ve sicilinizde ödeme performansları an be an incelenir.

 12. Bankalardan kredi çekmek için çalışır halde olmak hemen olumlu sonuç alınacağı anlamına gelmez. Çalışırken en az 6 ay kadar aktif şekilde sigortanızın ödenmesi gerekir. Bazı istisnalar da bulunmakla beraber genel olarak bu şekilde kredi verilmektedir. Yani bankalar sizin istikrarlı olduğunuzu görmek istemektedir. Sadece kredi limitinin dolması gereken hallerde, bir kurum çalışanı olunması ve bankayla anlaşmalı şekilde işlem yürütülmesi gibi zamanlarda bu süre kısalabilir.

  • Kredi alabilmenizin en kolay yolu, mevcutta kullanmakta olduğunuz kredi kartı gibi yan ürünlerin uzun vadede ödeme performanslarının yaşlandırılması ile ilgilidir kısaca olgunlaşmış bir kredi ürünü sizlere uzun vadede yarar sağlayacaktır.. Kredi notunuz düşükse herhangi bir bankadan bloke teminatlı kredi kartı alarak kredi yaşınız olgunlaştırabilirsiniz. Diğer yöntem ise Turkcell’den cep telefonu alıp ödemelerini düzenli yapmanızdır. Turkcell finansman ile alınan telefonlar sizlerin gerçek Findeks kredi notunuzu oluşturur ve sicilinizde ödeme performansları an be an incelenir.

 13. 6 ay önce ing den 11000 tl kredi çektim ama yetmedi 2500 tlye daha ihtiyacım var 24 taksit olursa öderim babamdan maaş alıyorum 0552xx58360 den

  • Sitemiz tefeci sitesi değildir lütfen bu konuda daha hassas olmanızı ve özel bilgilerinizi paylaşmamanızı rica ediyoruz.

 14. 6 ay önce ing den 11000 tl kredi çektim ama yetmedi 2500 tlye daha ihtiyacım var 24 taksit olursa öderim babamdan maaş alıyorum 0552xx58360 den

  • Sitemiz tefeci sitesi değildir lütfen bu konuda daha hassas olmanızı ve özel bilgilerinizi paylaşmamanızı rica ediyoruz.

 15. Merhaba @fuatcakmak
  Oncelikle bu uzun ve detaylı yazınız için teşekkür ediyorum, elinize kolunuza sağlık.
  Size şöyle br sorum var; ben 18 yaşındayım. Herhangi bir belge ve koşul olmaksızın enpara* dan kredi çekebilir miyim?
  (Sorumun sebebi; Siz belgesiz diyorsunuz ama enpara ise belgeler olumlu etkiler diyor (belgesiz kabul demiyor)
  Umarım soruma en kısa zamanda dönüş yaparsınız.

  • 18 yaşında iseniz ve daha önceden bu yana (son 6 aydır) bir kredi kartı veya başka bir bankacılık ürününü kullanıp ödeme performanslarını düzenli yaptıysanız enpara.com üzerinde yapmış olduğunuz kredi başvurunuz onaylanır. Bu tamamen diğer bankalar ile çalışmalarınızın düzenli olup olmadığı ile alakalıdır. Ayrıca Findeks kredi notunuz 1300 ve üzerinde olmak zorundadır.

 16. Merhaba @fuatcakmak
  Oncelikle bu uzun ve detaylı yazınız için teşekkür ediyorum, elinize kolunuza sağlık.
  Size şöyle br sorum var; ben 18 yaşındayım. Herhangi bir belge ve koşul olmaksızın enpara* dan kredi çekebilir miyim?
  (Sorumun sebebi; Siz belgesiz diyorsunuz ama enpara ise belgeler olumlu etkiler diyor (belgesiz kabul demiyor)
  Umarım soruma en kısa zamanda dönüş yaparsınız.

  • 18 yaşında iseniz ve daha önceden bu yana (son 6 aydır) bir kredi kartı veya başka bir bankacılık ürününü kullanıp ödeme performanslarını düzenli yaptıysanız enpara.com üzerinde yapmış olduğunuz kredi başvurunuz onaylanır. Bu tamamen diğer bankalar ile çalışmalarınızın düzenli olup olmadığı ile alakalıdır. Ayrıca Findeks kredi notunuz 1300 ve üzerinde olmak zorundadır.

 17. Fuat bey Banka ve kredi kartı borcum var hem eşim hemde ben sigortalı olarak çalışmaya devam ediyoruz ama kredi alamıyoruz kredi kullanıp bütün borçlarımızi sifirlayip tek bir yere taksit ödemek istiyoruz ama olmuyor yardımcı olabilir misiniz eve iki maaş giriyor ve kira odemiyoruz teşekkürler

  • Ev size aitse ipotekli başvuru deneyin şayet değilse ziraate gidin veya başka bir devlet bankasına durumunuzu anlatın borç transfer Kredisi veya yeni çıkan yapılandırmadan faydalanmak istediğinizi söyleyin muhtemelen kırmızı kalem yemediyseniz onaylanır

   • Fuat bey merhaba. 19 yaşındayım İŞ BANKASINDAN kullanmış olduğum baya bi yüksek limitli kredi kartım var. ödemelerimde hiç bir sıkıntı olmadı gününde zamanında yani. şu an 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapıyorum olumlu bir cevap alamıyorum. 18 yaşında kullanmaya başladım kredi kartını 1 sene oldu. ayrıyeten 10000 TL 12 ay vade ile istiyorum gene olmuyor.

 18. Fuat bey Banka ve kredi kartı borcum var hem eşim hemde ben sigortalı olarak çalışmaya devam ediyoruz ama kredi alamıyoruz kredi kullanıp bütün borçlarımızi sifirlayip tek bir yere taksit ödemek istiyoruz ama olmuyor yardımcı olabilir misiniz eve iki maaş giriyor ve kira odemiyoruz teşekkürler

  • Ev size aitse ipotekli başvuru deneyin şayet değilse ziraate gidin veya başka bir devlet bankasına durumunuzu anlatın borç transfer Kredisi veya yeni çıkan yapılandırmadan faydalanmak istediğinizi söyleyin muhtemelen kırmızı kalem yemediyseniz onaylanır

   • Fuat bey merhaba. 19 yaşındayım İŞ BANKASINDAN kullanmış olduğum baya bi yüksek limitli kredi kartım var. ödemelerimde hiç bir sıkıntı olmadı gününde zamanında yani. şu an 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapıyorum olumlu bir cevap alamıyorum. 18 yaşında kullanmaya başladım kredi kartını 1 sene oldu. ayrıyeten 10000 TL 12 ay vade ile istiyorum gene olmuyor.

 19. Faruk bey merhabalar 25 yaşındayım daha önceden HİÇ kıredi çekmedim sigortam yok gelir belgem yok yömyeci çalışıyorum 15tl kıredi ihtiyacım var yardımcı olumusunuz

 20. Faruk bey merhabalar 25 yaşındayım daha önceden HİÇ kıredi çekmedim sigortam yok gelir belgem yok yömyeci çalışıyorum 15tl kıredi ihtiyacım var yardımcı olumusunuz

 21. Fuat bey merhaba YouTube videolarınız sayesinde Findeks notumu 1203 yaptım ve 8 aydır SSKlı çalışıyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz hangi bankaya maaş bordrom ile gidip kredi kartına başvuru yapayım çünkü red cevabı gelirse puanım düşer diye korkuyorum ve ayrıca 2 senedir Kuveytturk blokeli kart kullanıyorum düzenli bir şekilde artık ne zaman ve nasıl bloke kalkar normal kredi kartını alabilirim lütfen yardımcı olun Fuat bey

 22. Fuat bey merhaba YouTube videolarınız sayesinde Findeks notumu 1203 yaptım ve 8 aydır SSKlı çalışıyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz hangi bankaya maaş bordrom ile gidip kredi kartına başvuru yapayım çünkü red cevabı gelirse puanım düşer diye korkuyorum ve ayrıca 2 senedir Kuveytturk blokeli kart kullanıyorum düzenli bir şekilde artık ne zaman ve nasıl bloke kalkar normal kredi kartını alabilirim lütfen yardımcı olun Fuat bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir