Blog

Garanti Bonus Özellikli Kredi Kartı İçin En Kolay Başvuru Şekilleri

Garanti Bonus Özellikli Kredi Kartı İçin En Kolay Başvuru Şekilleri

Kredi kartı konusunda bankalar sürekli bir rekabet içerisinde ve ister istemez bu iş biz tüketicilerin işine yarıyor. Rekabet arttıkça bankalar kampanyaları çoğaltırken, tüketiciler olarak bizler de daha fazla kredi kartı puanı, taksit imkanı, düşük faizler, vs. Gibi imkanlara sahip oluyoruz. Kredi kartı konusuna girmişken, asıl konumuz olan ve tartışmasız kredi kartı pazarının en önde gelen markalarından birisi Garanti Bonus özellikli kredi kartı için en kolay başvuru şekilleri ile ilgili sizleri bu yazımızda ayrıntılarıyla bilgilendirmeye çalışacağız.

Bonus Kart Sahibi Olmak İçin Bir Çok Alternatif Başvuru Yöntemi Bulunuyor

Bir Bonus Kredi kartı sahibi olma konusunda karar verdiyseniz, bu durumda yapacağınız işlemler oldukça basit. Başvuru noktasında bir çok alternatif yöntem bulunmakta olup, size sadece hangisini seçeceğiniz kalıyor. Bonus kredi kartı başvuru kanallarını incelediğimizde; Garanti Bankası şubelerinden, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık yoluyla, Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon bankacılığı Alo Garanti ile, Bonus Kart ya da Garanti Bankası ‘nın internet sayfaları üzerinden yapılabildiğini görmekteyiz. Şimdi sırasıyla bunları biraz daha ayrıntılı ele alalım.

Alo Garanti ‘den Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası ‘nın müşteri hizmetleri ve telefon bankacılığı hizmeti olan Alo Garanti ‘yi 444 0 333 nolu telefondan arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Alo Garanti sesli komut sistemi kullandığı için “KREDİ KARTI BAŞVURU” şeklinde konuşup, sonrasında beklemek olacaktır. Sistem sizi kısa süre içerisinde ilgili müşteri hizmetleri yetkilisine aktaracak ve böylelikle kredi kartı başvuru işlemleriniz kısa sürede halledilecektir.

İnternet Bankacılığı ve Garanti Cep ‘ten Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası müşterisi olan kişiler için Bonus Kredi kartı başvurusu yapmak biraz daha kolay olacak ve bunun için Garanti Cep ya da Garanti İnternet Bankacılığı ‘na giriş yapmanız, sonrasında ise; kredi kartları bölümünden kredi kartı başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Başvurunuz kısa süre içerisinde değerlendirilerek size dönüş sağlanacaktır.

Garanti Bankası Şubeleri ile Bonus Kredi Kartı

Ben eski usulleri kullanırım diyenler için; herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek, burada bir kredi kartı başvuru formu alıp, bunu doldurduktan sonra ilgili görevliye teslim etmeniz ile kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Kısa süre içerisinde başvurunuz değerlendirilir ve sonucu sizi bildirilecektir.

Garanti Bankası Ya da Bonus Kartın İnternet Sitelerinden Başvurun

Hiç şüphe yok ki en kolay yöntemlerden birisi de internet üzerinden sadece bir kaç bilgi girerek bonus kredi kartı başvurusunda bulunmak olacaktır. Bunu yapabileceğiniz web siteleri tabii ki; Garanti bankası ‘nın resmi internet sitesi olan www.garanti.com.tr ve yine Bonus Kredi kartının resmi web sitesi olan www.bonus.com.tr adlı iinternet siteleridir. Buralardan Kredi Kartı başvuru bölümlerini kullanarak hemen başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitede bulamayan okurlarımız için formun bulunduğu linki sizlerle paylaşalım. https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresine girmeniz ve karşınıza çıkacak ekrandaki bilgileri sırasıyla doldurmanız yeterli olacaktır. Sizden istenecek bilgiler, adınız, soyadınız, telefon numaranız, on bir haneli TC kimlik numaranızdır. Son olarak resimde gördüğünüz güvenlik kodunu yazdıktan sonra HEMEN BAŞVUR butonuna tıklamanız yeterlidir. Tabii ki bunu yapmadan önce sol tarafta hangi Bonus kredi kartından istiyorsanız onu da seçmeniz gerekiyor, bunu da unutmayın.

Bonus Kredi Kartı Başvurum Ne Durumda

Başvuru işleminizi sizlere söylemiş olduğumuz herhangi bir kanal vasıtasıyla yaptıktan sonra başvurunuzun akıbetini merak ediyorsanız, 444 0 333 nolu telefondan Alo Garantiyi arayabilir ya da https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page?gbid2=200996#calcContent=UID261eece adresini kullanarak durumunuzu öğrenebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Garanti Bankası BONUS Kart Başvuru ve Başvuru Sorgulama | Anında Kredi
  2. Geri bildirim: Garanti Bankası BONUS Kart Başvuru ve Başvuru Sorgulama | Anında Kredi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir