Blog

  • Home
  • BANKA

Garanti Bankası Kredi ve Kart Borcu Yapılandırma 2018

Garanti Bankası Kredi ve Kart Borcu Yapılandırma 2018

Garanti Bankası üzerinden Money, bonus, gold ve platinum, flexi Bonus Amerikan veya Bunises, kartlarından herhangi bir tanesine borcunuz var ise, aktif olan bu borcun ödenmesi için banka ile görüşerek veya çeşitli diğer yöntemler ile taksitlendirerek, yapılandırılması ve borcun kapatılması, takibe düşmemek için yapılması gereken ilk işlemlerin başında olmaktadır. Sizlere, Garanti Bankası’nın bonus türü kartlarını nasıl yapılandıracağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti bankası bonus kredi kartları ve yeniden yapılandırma işlemi

Tüm bankaların aktif olan kredi kartlarını zamanında ödediğiniz zaman herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Fakat bazen bireyler, kredi kartı borçlarını ödemesini yapmayarak, hatta borcun tamamını hariç tutarak, belirli bir kısmını bile yatırmadıklarından dolayı bu durum oldukça olumsuz sonuçları doğurmaktadır. Aslında genel olarak olması gereken borç yapılandırma kredilerine veya bankaların sunduğu uygulamalardan önce ilk olarak, ihtiyaç dışı harcama yapmamak ve borcun bilincinde olmaktır. Garanti bankasına, TEB, İşbank ve diğer bankalara herhangi bir borcunuz olmaz ise, ileriye dönük rahat kredi çekersiniz ve sonuç olarak kredi notunuz yüksek olur.

Bu sayede, 2017 yılında ve 2018 yılında Garanti Bankası üzerinden konut kredisi veya başka finansal bir ürün tercih ederseniz, daha önce yaptığınız Garanti kredi kartı borcu yapılandırma işleminiz operasyon birimleri tarafından görüntülenecek ve eğer ödeme yapıyorsanız, ona göre işleme alınacaktır. En iyi borç genel olarak hiç borç yapmamaktır. Şimdi sizlere yapılandırma işlemini nasıl yapacağınız hakkında bilgiler verelim.

Eğer Garanti Bankası’na sizlerin aktif olarak bir borcu var ve içinden çıkamayacak durumdaysanız, acil bir şekilde banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bu durumda, borcun artış göstermesi, üstüne faiz binmesi gibi durumların başınıza gelmemesi için, müşteri hizmetlerinden yardım almanızı şiddetle önermekteyiz. Eğer sizler Garanti Bankası’nın yapılandırma servisi ile görüşme sağlarsanız, bonus kartınızın hızlı bir şekilde borcu çözümlenmektedir.

Garanti Bonus kredi kartı taksitlendirme nasıl yapılır?

Eğer kredi kartlarınız ile satın alınmış olan bir ürünün aylık ödeme tutarları bütçenizi aşıyor ve sizler doğal olarak ödemelerini yapamıyorsanız, banka şubesiyle görüşerek, kartınızın hızlı bir şekilde yapılandırmasını yapabilirsiniz. Üstelik bilindiği gibi 72 ay yapılandırma süreci de aktif ve sizler eski borçlarınızı 72 aya kadar başarılı bir şekilde yapılandırabilirsiniz. Bu taksitlendirme işlemini yapabilmek için 444 0 333 telefon bankacılığından Alo Garantiye ulaşarak sonuç alınabilir. Bunun haricinde tüm banka şubelerine giderek de, Garanti Bankası kart yapılandırma ile ilgili destek alabilirsiniz.

Bu işlem kredi kartı borçlarını ödeyemeyenler için, özellikle tek çekim ile harcama yapmış kullanıcılar için oldukça iyi gelen bir yöntem olmaktadır. Tek çekim yaptığınız bu işlemi Garanti Bankası yapılandırmaya alır ve 11’e böler. Eğer borcunuz 72 ay yasasından önceyse, 72 aya kadar yapılandırabileceksiniz.

12 Comments

  1. Ben yukarıda belirtildiği gibi içinden çıkılmaz bir halde iken takibe alınmamak için aramıştım. Bana 1 ay gecikmedeki borçların yapılandırılmadığı söylenmişti. Yani banka suyunu çıkardı illaki faizden en büyük verimi almak istiyorlar.

  2. Ben yukarıda belirtildiği gibi içinden çıkılmaz bir halde iken takibe alınmamak için aramıştım. Bana 1 ay gecikmedeki borçların yapılandırılmadığı söylenmişti. Yani banka suyunu çıkardı illaki faizden en büyük verimi almak istiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir