5 yıldan çok daha kısa bir sürede kara listeden nasıl çıktım merak ediyor musunuz?

Ben Egemen BURUNSUZOĞLU. İstanbul’da ikamet ediyorum. Ocak 2019 yılında kredi ve kredi kartı borçlarımı ödeyemediğim için bankaların kara listesine girmiştim. 6 ay boyunca izlemem gereken finansal strateji için beni telefonda bilgilendiren Fuat Bey’den sonra; kredi notum 1250 puanın üzerine çıkmış ve 2 farklı bankadan 5 yıl geçmeden tekrar kredi çekebilmiştim. Siz de benim finansal başarı hikayemi dinlemek ister misiniz?

Adım Egemen BURUNSUZOĞLU. İstanbul’da yaşıyorum. Ocak 2019 yılında kredi ve kredi kartı borçlarımı ödeyemediğim için bankaların kara listesine girmiştim. Daha sonra yaklaşık 3 ay içerisinde avukatlar aracılığıyla bu ödemeleri temerrüt faizleriyle birlikte ödedim ve tüm borçlarımı kapattım. Ödeme işleminden 6 ay kadar sonra bankalara gittiğimde Ocak 2019’da kara listeye girdiğim ve 5 yıl boyunca kredi alamayacağım söylendi.

YouTube platformunda gezinirken Fuat Bey’in videolarına denk geldim. Bir videosunda 5 yıl dolmadan bizleri bu durumdan kurtarabileceğini söyledi. Kendisinden hemen Finansal Danışmanlık hizmeti satın aldım. 6 ay boyunca izlemem gereken finansal strateji için beni telefonda bilgilendiren Fuat Bey’den sonra; kredi notum 1250 puanın üzerine çıktı ve Denizbank hazır kredi ile 7500 TL kredi verdi. Henüz 5 yıl geçmeden tekrar kredi çekebilmiştim. Ardından ödeme dönemi sonunda İş Bankası’ndan da 35000 TL değerinde yeni bir kredi kullandım. Fuat Bey başta olmak üzere tüm danışmanlar gerçekten çok ilgili ve gerekli tüm bilgi birikimine sahip. Herkese tavsiye ediyorum.