Blog

En Ucuz Sağlık Sigortası Hangisi (5 Şirket)

En Ucuz Sağlık Sigortası Hangisi (5 Şirket)

Sizlere bu yazımızda en ucuz sağlık sigortası hangisi, en ekonomik özel sağlık sigortası yapan şirketler hakkında bilgiler vereceğiz.

Sağlık sigortası, sigorta yaptıran kişinin kazalardan ve hastalıklardan sonra oluşan sağlık giderlerini karşılamak için yapılan bir sigortadır. Tamamen özel olarak yapılır. Hiçbir zorunluluğu yoktur. Eğer kendinize önem gösteriyorsanız en ucuz Özel Sağlık sigortası yaptırmanızı öneririz. Peki bu sağlık sigortalarında en uygun ve en ucuz sağlık sigortası yapan yerler neresidir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Eğer sağlık sigortası yaptırmak istiyorsanız bilmeniz gereken önemli bir olay sigortalı kişinin diledikleri doktor ve sağlık kuruluşunda tedavi olma özgürlüğü vardır. Bu sigorta şirketleri bir kaza sonucu ve ya yatarak tedavi olacağınız bir hastalıkta tüm hastane masraflarınızı karşılamayı taahhüt eder. Yaptığınız anlaşmaya göre şartlar yurt dışında da geçerli olabilir. Dünyanın neresinde olursanız olun, kaza ve hastalık durumunuzda sigortanız devreye girer. Ayrıca masrafların yüksek olması sigorta şirketi için önemli değildir. Sizin sağlığınıza önem gösteren şirketler ne kadar masraf olursa olsun ödemeyi taahhüt ederler. Şimdi sizlere en ucuz sağlık sigortası yapacağınız en çok tercih edilen 5 sigorta şirketi hakkında bilgiler vereceğiz.

Acıbadem Sigorta 

Acıbadem Sigorta 20 yılı aşkın bir süredir ülkemizde hizmet vermektedir. Ucuz sigorta ve güvenilir bir sigorta şirketi arıyorsanız bu sigorta şirketini tercih edebilirsiniz.  Acıbadem sigortanın bir çok sigorta ürünü vardır. Bunların en çok tercih edileni kişiye özel sağlık sigortası, Acil sağlık sigortası ve seyahat sağlık sigortasıdır. Bu sigortayı seçen müşteriler Entegre Sağlık hizmetlerinden de yararlanmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren sağlık hizmeti ile Türkiye’de 3000’in üzerindeki sağlık hizmetleriyle sağlık ihtiyaçlarınıza destek olmaktadır. Acı Badem sigortayı tercih ediyorsanız internet sitesi olan www.acibademsigorta.com.tr sitesini ziyaret edip ve ya Müşteri temsilcisi numarası 444 9 555’i arayarak bilgi alabilir ve teklif oluşturabilirsiniz.

Anadolu Sigorta 

Anadolu sigorta ülkemizde sigorta dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk sigorta şirketidir. Köklü bir sigorta şirketi olan Anadolu sigorta hem ucuz hem de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu sağlık sigortasında dilediğiniz doktoru ve sağlık kuruluşunu seçebilirsiniz. Ayrıca sigorta yaptıran kişinin bir kaza ve ya yatarak tedavi olması gereken bir hastalığı varsa dünyanın neresinde olursa olsun Anadolu sigorta tüm masraflarınızı karşılar. Anadolu sigorta ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 850 724 08 50 numaralı telefondan ve ya www.anadolusigorta.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilir ve teklif hazırlatabilirsiniz.

Ak Sigorta

Ak Sigorta 1960 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren bir sigorta şirketidir. Bu sebeple çok tercih edilen bir sigorta şirketidir. Eğer sizde Ak sigorta ile sağlık sigortanızı yaptırmak istiyorsanız 24 saat kesintisiz hizmet alacaksınızdır. BU sigorta şirketini seçen müşteriler hep olumlu yorumlarla dönüş yapmışlardır. Özellikle ucuz ve kaliteli olması müşterilerin seçimini Ak Sigortaya çevirmiştir. Ak sigorta ile kazalarınızdaki masraflar, doğum masraflarınız, yatarak tedavi masraflarınız karşılanmaktadır. Sizde ak sigortalı olmak istiyorsanız www.aksigorta.com.tr adresinden ve ya 444 27 27 numaralı telefondan bilgi alabilir ve kendinize teklif hazırlatabilirsiniz.

Ergo Sigorta 

Ergo Sigorta ülkemizde bulunan 1500’den fazla şubesiyle Türk sigorta şirketlerinin öncü olan bir sigorta şirketidir. ERGO sigorta diğer sigorta şirketlerinden daha ucuz sigorta ücreti almaktadır. Bu sigortadan yararlanarak kazalardaki masraflardan, yatarak tedavi olduğunuz masraflardan sorumlu olmazsınız. Ergo Sigorta sizin için masraflarınızı ödemeyi taahhüt etmektedir. 444 0 466 numaralı telefondan ve ya www.ergoturkiye.com adresine girerek bilgi alabilirsiniz.

Güneş Sigorta

Güneş Sigorta 1957 yılından beri sektörün içinde olan köklü bir sigorta şirketidir. 9 bölge müdürlüğü ve 3000’e yakın satış kanalları bulunan bu sigorta şirketi en ucuz sağlık sigortası veren şirketler arasında en başlardadır. Bu sigorta ile de bütün hastane masraflarınızı karşılayabilir ve kazalarda ve yatarak tedavi olacağınız hastanelerde yüksek tutarlı masraflarınızı da ödemeyi taahhüt etmektedir. Bu sigorta şirketine başvurmak için 444 1 957 numaralı telefonu arayarak ve ya internet sitesi www.gunessigorta.com.tr adresine girerek bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Önemli Not: Özel Sağlık sigortaları kişinin yaşı, cinsiyeti ve bazı durumlara göre değişebilmektedir. Bu yüzden sizlere herhangi bir fiyat vermemiş bulunmaktayız. Yukarıda verdiğimiz 5 şirket üzerinden teklif alabilir size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir