Doktor Şikayet Etmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?


Ülkemizde yaşayan birçok vatandaşımız illaki çeşitli sebeplerden dolayı hastanelerle ya da tıp merkezleriyle irtibatta olmuştur. Bazen bir hasta yakını olarak bazen ise hasta kişi olarak hastanelerde ya da tıp merkezlerinde bulunmuşsunuzdur. Hastaneler veya Tıp Merkezleriyle iletişime geçtiğiniz vakitlerde, görevli olan doktor, hemşire veya diğer sağlık personelleri ile muhatap olmak zorundasınız. Bu kişilerin işi ilk olarak size ya da yakınınıza faydalı olacak müdahaleyi yapmalarıdır. Tabi ki bu kişilerin bir diğer önemli görevi ise sizin yüzünüzü güldürmek veya yaptığı hizmet sayesinde memnuniyetinizi sağlamaktır. Bazen bu kişilerle diyaloglarınız sorun ve memnuniyetsiz oluşturabilmektedir. Hastanede bulunma sebebiniz bizzat hasta olmanız ise genel olarak muhatap olacağınız kişiler; kayıt memurları, doktorlar, hemşireler, röntgen işleminiz var ise röntgen teknisyenleri, bir kan alma ya da kan verme durumunuz var ise laborantlardır. Hastaneye gitmenin ilk amacı şifa bulmaktır. Bu şifayı sağlayan ve bu şifayı sağlayacak olan kişinin bu konuda donanımlı ve bilgili olması en önemli konudur. Bunun dışında da bu şifa sağlanırken, hasta olan ya da hasta yakını olan kişiye iyi bir hizmet sağlanmalıdır.

Hasta Hakları Nelerdir?

 • Hasta kişinin ilk olarak en doğal hakkı hastane seçme hakkıdır.
 • Herkes istediği bir devlet hastanesinde tedavi olma hakkına sahiptir.
 • Hekim seçme hakkı vardır.
 • Hastanede kendisiyle ilgilenen personelleri seçme hakkı vardır.
 • Özel oda talep etme hakkı,
 • Rahat etme ve saygınlık görme hakkı vardır.

Hasta bir kişinin ruh hali genel olarak mutsuzdur. Bunun sebebi ise bir hastalıktan dolayı rahatsız olma durumudur. Hasta olan kişilerin ruh halleri ve psikolojileri iyi bir hal alması için hastaya tedavi uygulayan ve hastayla muhatap olan kişilerin tavırları çok önemlidir. Bir sağlık ekibi hastanın dış dünyasındaki yaşadığı ruh halini de tedavi edebilecek kapasitede olmalıdır.

sponsorlu baglantılar

Hastane Çalışanlarının Görevleri

Hastanede çalışan bütün kişilerin içerisinde bulundukları göreve ve unvana göre farklı görevleri mevcuttur. Ancak bu kişilerin ilk olarak en önemli görevleri; hastaneye gelmiş olan hasta kişinin ya da bir hasta yakınının memnuniyetini ve şifa durumunu sağlamaktır. Bir hastanın rahatsızlığını gidermek için çaba gösterecek kişiler doktorlar ya da diğer sağlık personelleridir. Bu kişiler şifa vermekten sorumludurlar. Ayrıca hastanın rahat ettirilmesi, hastanede bulunduğu süre içerisinde ilgi görmesiyle birlikte tedavisinin devam etmesi hem hukuki olarak, hem de vicdanı görevlerdendir. Bir sağlık personeli hastaya uygulanan bütün tedavi sonrasında aynı zamanda hastanın moralini de yüksek tutmakla sorumludur.

Doktor Veya Diğer Hastane Çalışanları Görevlerini Yerine Getirmezse Ne Yapabilirim?

Vatandaşlarımızın tüm kamu alanlarında, tüm kamu çalışanlarına karşı olarak aldıkları hizmetten memnun kalmaması sonucunda şikayet etme hakları vardır. Doktorların ve diğer sağlık çalışanlarının da bu durumda şikayet edilebilme durumu vardır. Devlet tarafından uygulanmakta olan yanlış veya eksik tedaviler sonrasında maruz kalınan davranışlar veya hastayı memnuniyetsizliğe sürükleyen herhangi bir durum karşısında şikayet etme hakkınız vardır. Doktor şikayet etmek istiyorum diyen kişiler yazımızı okumaya devam ederek nereye şikayet edebileceklerini öğrenebilirler.

Sağlık Bakanlığı Alo 184 İstek ve Şikayet Hattı

Doktor şikayet dilekçesi, doktor şikayet formu, hemşire şikayet hattı ve hasta hakları şikayet hattı için Alo 184 hizmetini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu numaradan şikayet edebileceğiniz kuruluşlar ise;

 • Resmi veya Özel Hastaneler
 • Sağlık Ocakları
 • Ambulans Hizmetleri
 • Diyaliz Merkezleri
 • Sağlık Kuruluşları


Doktor Şikayet Etmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?
5 (100%) 2 votes


Etiketler:

Doktor Şikayet Etmek İstiyorum Ne Yapmalıyım? Konusuna 30 Yorum Yapıldı
 1. enes akdas dedi ki:

  Bolluca saglikocaginda hasan baran doktordan sikayetciyim adam kahve iciyor kimseyle ilgilenmiyor ve ilac yazdiricam 1 tane ilac yazdi aiatemi kapatti diyorum 2 tane daha baska bir ilac yazdiricaktim diyorki ben boyleyim sadece 1 tane yazarim ve ben ona bisey söylemiyorum sanki ben bisey soylemisim gibii benle dogru konus diyor adami deli ediyor bisey yaoin yoksa ben 1 kere daha boyle gorursem polis cagiricam oraya valla iatanbul arnavutkoy bolluca saglik ocagi hasan baran dokora gereken yapilsin herkeez ondan sikayatci zatennn

 2. Ayşe çelik dedi ki:

  Uzman dahiliye dr Ercan Karataş tan şikayetçiyim ist tuzla Cemile Şevket semt poliklinikte çalışıyor birincisi benimle hiç ilgilenmedi şikayetin nedir diye sormak yerine telefonu çalınca bana kan testi ultrason verdi yaptırmak için üç gün git gel hastaneye sonuç göstericem bana sıra geldi girdim odaya bi dk bi filme bakıp gelicem dediğiyim 15 dk yok sonra geldi bi hastayla ilaç yazdı gönderdi sonuçları uzattım baktı ilaç kullamanız gerekli ama ilaca bağımlı hale gelirsin iyotlu tuz kullan dere otu ye bi ay sonra tekrar gel dedi benim sıkıntılarım olmasa dr a gidermiyim troidlerim çalışmıyor diye gittim aile hekimim yönlendirdi deyince sandıki kilo problemim yüzünden hayır bi dünya sıkıntı yaşıyorum sabah uyandığımda kendimi çok yorgun hissediyorum vücudum su topluyor terleme oluyor boyun bölgemden aşağıya adamın verdiği ilaca bak tuz ye tansiyon hastasına dereotu ye gel allah akıl versin…

 3. fatma dedi ki:

  Bu ülkede doktor bulamiyorum.Kulagimda beynimde çiplerle cinsel iliskiye girip duruyor lezler evimde.Evim asfalt oldu.Kobay olarak kullanılıyorum gece günduz satıliyorum.Çiplere aylık evlililik bağlanmış bir de beynimi alzheimer ellerimi frlç yapiyorlar bu seslerle.Tam bir delirtme aleti.Doktor ne buluyirsa.Yasadışı doktorluk yapıldı bana.Kızlık ticaretinden tutda yumurta ticaretine 8. omurdan tutda beyknde medyumluk aramaya bu aletlerden yeniyorum.

  1. Tarık dedi ki:

   Fatma ne kullanıyorsan, bana da ondan ver. Bu neyin kafası kız? Ama kafan harbiden güzel senin. Allah tamamına erdirsin. 🙂

  2. Oguzha dedi ki:

   Torbacınızın numarasını alabilir miyim?

 4. mendez dedi ki:

  psikiyatrist ayşegül aksakal dan şikayetçiyim.Tavsiye neticesinde gitmiş olduğum Psikiyatri Doktoru Ayşegül Aksakal ‘dan çözüm odaklı olmaması, vermiş olduğu ilaçların yanlış olduğunu düşünmem ve tedavi süresini uzun tutması konularında kendisinden şikayetçiyim.

 5. Sevvinç üz dedi ki:

  Izmirde kent hastanesınde Kemal yücesoy tarafından 2,5 yıl ıcınde 5 kez amelıyat olan eşim su an sakat ve ağrıları ne kırmızı reçete ne yeşil reçete fayda sağlamıyo ilk günlerde oldukça kıbar olan Kemal yücesoy son amelıyatımızda dikişlerini bile almadan bızı ortada bıraktı saglık bakanlığında şikayet ettıgım içsin dilekçenizi geri alın dıe bırde vatsap yoluyla mesaj attı mesajlarımız saklı duruyo ben dava acmak istıyorum çünkü hem eşimin hem benim yaşam hakımızı elimizden aldı ve bızlerr ılgılenmek yerıne muaynaneme gelmeyin dedı nasıl bır yol izlemem gerek yardım edermısınız…

 6. Sema girgin dedi ki:

  Bağcılar eğitim ve araştırma hastanesinde Mehmet Bozkurt tan şikayetçiyim . Ayağımdaki yara için gittim devlet hastanesi olduğu halde 80000 lira para istedi masraflar için . Vermiyosan defol git dedi üstüne üstlük. Oğlum 30000 lira buldu verdi . Yaptı ameliyatımı ama ayağım daha kötü oldu. Bu paraya anca bu kadar olur dedi . Çapa ya gittim Selcuk bactroğluna hiç para vermeden tekrar ameliyat oldum . İlk ameliyatımda damarların yaralandığını bu yüzden parmaklarımı keseceklerini söylediler, şikayet ediyorum ama bişey olmuyo diye korkuyorum

 7. Aysun Kurnaz dedi ki:

  İZMIR /Karabaglar ilçesi İbni Sina Tıp Merkezinde göz hastalikları bölümünde görevli Mehmet Türker den muayene sırasındaki kaba ,anlayışsız,şikayetimi dinleyemeyecek kadar tahammülsüz ve alaycı tavırlarından bir eğitimci olarak çok rahatsız oldum.Kendisinin en kisa zamanda insani ilgi ve ilişkilerini düzeltmesini tavsiye ederim.Ayrıca umarım hastanenin yöneticileri de hasta hakları biriminin ilgisizliğine bir çare bulurlar.

 8. Hatice dedi ki:

  Cocuk doktoru emine Güçer bransini yanlis secmis insan.tam bir ego ve kibir misali.onu goren cocuk aglamaya badliyor.soguk surat.ilgisiz ve alakasiz tavirlara sahip kisi.

 9. elif dedi ki:

  Kayseri talas sağlık ocağındaki Mustafa ülgüden şikayetçiyim ne zaman gitsem başından biran önce savmaya çalışıyor ilgilenmiyor okuldan istenen genel muaneyi yaptırmak için gittim bizim ülkemiz bu kadar zengin öğretmenler macera ariyo vs. Gibi konuşup beni haksız çıkarttı

 10. serpil dedi ki:

  iyi günler,
  Öveçler diş sağlığı merkezi ve bu merkezde görev yapan dişçi Nevra hn. hakkındaki görüşlerimi paylaşmak istiyorum.
  3 yaşındaki oğlumun azı dişinde bulunan çürüğün derin olup olmadığını başka bir diş hekimine kontrol ettirdiğim ve derin olmadığı söylenen azı dişindeki çürüğe müdahale edilmesi için Öveçler diş sağlığı merkezinde bulunan dişçi Nevra hanıma götürdüm.
  Oğlumu 2018 Ekim ayında kendisine götürdüğüm zaman azı dişine dolgu yapılacağını bundan önce 7 dişine fissür dolgu yapılması gerektiği söylendi ancak bu fissür dolgunun sağlıklı olup olmadığından emin olmadığım için bu fissür dolguları yaptırmayı kabul etmedim ve çürük olan dişine işlem yapılması gerektiğini belirttim. Bunun üzerine diş sağlığı merkezi başka bir tarihe randevu verdi.
  21 Kasım 2018 tarihinde oğluma dolgu yapılacağını düşünerek oğlumu Nevra hanıma götürdüm. Nevra hanım, bize hiçbir açıklama yapmadan oğlumun bir dişine fissür dolgu yaptı. Burada oğlumun hiçbir sıkıntı yaratmadığını gördü ve ikinci randevuyu almamızı söyledi. İkinci randevuyu aldık ancak bu randevunun da fissür dolgu randevusu olduğunu söylendi. Fissür dolgu yaptırmayacağımızı ısrarla belirtmemize rağmen fissür dolgunun yapılması için zorlandık. Bir fissür dolgusunun fiyatını 75 TL olduğu ve toplamda 7 adet dişe uygulayacaklarından 525 TL’lik bir fiyat çıkarmak istediler. Nihayetinde çürük diş için dolgu randevusu aldık.
  24 Kasım tarihinde çürük dişe yapılacak dolgu için Nevra hanıma gittik. Öncelikle uyuşturucu bir sprey sıkarak dolgu yapılacak bölgeyi uyuşturmaya çalıştı ve 10 dakika beklememizi istedi. Daha sonra 3 yaşındaki oğlumun diş bölgesine uyuşturucu iğne yaparak uyuşturdu ve 10-15 dakika beklememizi istedi. Beklemenin 10’uncu dakikasında ağzında bir pamuk olmasından rahatsızlık duyan oğlum artık rahatsız olmaya başladı ve Nevra hanım oğlumun bu durumunu her seferinde gördü ancak hiçbir şekilde çocuğu alıp kontrol etmedi. 30 dakika bekledikten sonra artık bizim ikazımızla dişçi koltuğuna oturduk. 2 dakika sonra Nevra hanım : “Biz çocukla anlaştık haftaya gelin o zaman yapalım dedi.” Ben oğlumun dişinin uyuştuğunu tekrar iğne yaptırmak istemediğimi belirttim ancak yok olmaz dedi. 3 yaşındaki bir çocuğun 30 dakika boyunca ağzında bir pamukla durmayacağını ve huysuzlanacağını durmak istemediğini gördüğü halde araya 2 farklı hasta alarak bizi bekletirken bunun olacağını biliyordu, bilmiyorsa da çocuk diş doktorluğunun sorgulanmasına ihtiyaç olduğunu değerlendiriyorum. Diş doktorunun bu şekilde davranış göstermesindeki sebebin 7 adet fissür dolguyu kabul etmeyerek kendisine kazanç sağlamamam olarak değerlendiriyorum. Ne yazık ki bu durumun acısını 3 yaşındaki oğlumdan bu şekilde davranarak çıkardı. Sonuç olarak, 3 yaşındaki oğlumun dudağı şişti, kanadı ve diş dolgusunu yaptıramadık. Sadece soruyorum 3 yaşındaki çocuğa yapılan bu muamele insanlığa sığar mı! Bu dişçiyi kimseye önermiyorum.

 11. mehmet göç dedi ki:

  doktorlar vatandaşa şideet gösteriyorsa dr.ağizyoluyla fıılı şi varsa vatandaş ne yapsın soru soramıyorsun şikayetler dikkata alınmıyor bu ulkede dr.ve ağların tek hakı var vatandaşin canı cehenneme.ben sağlıklı pırım ödüyorum allah razızı olsun 30.senedekı gibi diyemiyorum şimdide demıyorum 10.damar tıkanıklarım var tedefı olamıyorum doktora soru soramıyorum ağizları BADSIKARDAN daha bozuk benım hakım ne olacak

 12. Betül dedi ki:

  Ahmet Tolga ERASLAN Antalya eğitim araştırma hastanesi acilinde büyük bi trafik kazası yaptığımız için 7 aylık bebeğim ve eşim ile acile gittik bizimle ilgilenmeyi bırakın bizi görmezden geldi kucağımdaki 7 aylık bebeğime oradaki diğer çalışanlar sevgi ve şefkat gösterirken o kötü kötü baktı sessiz sakin canayakın kendini hep sevdiren insan canlısı bebeğime ilk kez bu kişi böyle davrandı bizi her fırsatta tersledi bebeğim olmasa çok güzel karşılık verirdim kendisine fakat acımızla sindik resmen bebeğimizin kontrollerini tam yapsın diye ama bırakın yapmayı benden aldığı kanın sonucunu bile istemeyi beceremeyip bizi oturduğu masanın önünde saatlerce bekletti kucağımda bebeğimle kendisi de elinde bi kağıt kalem bi şeyler yazmaya çalışıyor ama her şeyi birbirine karıştırıyor sonra zavallı hastaları ve diğer çalışanları hemşire vs. azarlıyor kendisi bırakın doktor olmayı İNSAN olmaktan aciz malesef Allahım başta evlatlarımızı olmak üzere zor durumda olan kimseyi bunun gibi birine muhtaç etmesin 🙏🏻

 13. Banu dedi ki:

  Uzm dr Beyhan dadoğlu ndan şikayetçiyim. 34. Haftada suyunun gelmesi şikayeti ile kendisini ve çalıştığı hastaneyi 10 kez gerek özel gerekse dahili hattan aramama ve watsup üzerinden sorunumu yazıp hemşireleri anlatmama rağmen geri dönüş alamadım. Ertesi gün muayeneye gittiğimde acil durumda gelmemi söyledi. 36. Hafta bugün ağrım olması sebebi ile hastaneye gittiğimde yoğunluk sebebi ile muayeneye almadı. Bu hanım dr değil insan sağlığı ile ilgilendiğini düşünmüyorum.

 14. ramazan dedi ki:

  Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Dahiliye Doktoru Hasan Turgay Başay dan şikayetçiyim Tansiyon için kan ve idrar verdim 2 günlük tansiyonunu ölç gel dediler ölçdüm götürdüm gözünün ucuyla baktı ve o bunda bişey yok tamam dedi oysa tansiyonum en düşük 140/95 olduğu halde bu normalmi. Aynı doktor Bundan 2 veya 3 ay önce aynı doktor ilaç raporumu yenileyecek raporu bana eczaneden çıktısını almadan yenilemedi oysa Tc kimliğimi girdi ği zaman bittiğini görür orda.

 15. Meltem Sevinç dedi ki:

  Manisa yeni Şehir Hastanesi ne Acil den çocugumun baygınlık geçirmesi sonucu gittim acildeki doktora çocugumun günlerdir beslenmedigini yemedigini baygınlık gecirdigini izah ettim kendisi bana ben doktorum ona ben karar veririm gibi terbiyesizce saygisizca yüksek sesle bagirarak soy çocugu dedi gelisi güzel aceleyle sırtına baktı sonra yan idrar ve serum takılmasını söyledi saat 4 gibi gittigim hastaneden aksam saat 9 gibi çiktim kan cikmadi idrar sonucu cikmadi diyerek saatlerce bekletti elinde telefon hastane disinda saatlerce telefonla konusuyordu üstüne üstelik sonuclar cikmadimi deyince yüksek sesle cik disarda bekle diye insani assaliyordu hataneden cikarken 1 tane bile ilac yazmadan gidebilirsiniz diyerek odasindan cikartti bizi kesinlikle arastirilmasini istiyorum Ayhan Kecelioglu doktorun ismi

 16. Aydanur Yurtseven dedi ki:

  İzmir Bozyaka SSK hastanesinde görev yapan plastik cerrah Mehmet Tapandan şikayetçiyim.çenemde ve boğazımda olan yağ bezelerini aldırmak istedim ama hayatımın hatasını yaptım.sözde plastik cerrah kendisi ama yüzümde açtığı yaralardan sonra bezeleri aldırdığıma bin pişman oldum.hiç utanmadan sıkılmadan insanlara aptal muamelesi yapmalarına artık birileri dur desin.onun yüzüme attığı dikişlerin izlerini başka bir doktora gösterdiğimde hayretler içinde kaldı.resmen bir cerrah değil acemi terzi dikişi gibi dedi.umarım başkalarının canını yakmaz bundan sonra .

 17. Selin ünal dedi ki:

  Istanbul bahçelievler devlet hastanesi dr.psikriyatrist özlem hanım çok suratsız ve hastalarına karşı duyarsız birşey soruyorum rapor çıkarmak icn girdim sistem kapalı yazamam bir sürü isim gücüm var başım ağrıyor işini sevmiyor heralde hanım efendi hiç bir ise yaramıyorsa orada ne işi var tavrı çok sertti lütfen gereği yapılsın

 18. Mehtap dedi ki:

  Haydar Paşa Numune Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Dr.Ezgi Akar Annem iki kez randevu alıp muayene olmak ve Mr. Sonucunu göstermeye gitmesine rağmen sürekli asistanını gördüğünde Dr. hn.ı ne zaman görebilirim dediğinde biz bilmiyoruz diye cevpa almış başka bir yere sorduğunda da acilde bulabilirsiniz yanıtı almış.Sonunda Doktoru bulduğunda annem sonuçları göstermek istediğinde de azar işitip kendisinden ” Hastane hastane beni niye arıyorsunuz!!!! ne dendiyse o!!!! ben arkadaşımın yerine bakıyorum işim var sizinle uğraşamam gibi azarlayıcı yanıt almış Hasta hakları diye birşey var ise ve o doktora randevu alıyorsa annem neden kişinin kendisine muayene olamıyor ve neden çocuk gibi azarlanıyor.Bu konuda umarım gerekilen yapılır.Doktorlar ne zamandan beri azarlayan ve umursamaz hekimler oldular.

 19. Ülkü dedi ki:

  Okmeydani egitim ve arastirma hastanesinde calisan doc doktor ilteris oguz topaldan sikayetciyim 27.12.18 tarihinde 13.16 da randevu aldim 13.30 da odasinin kapisini calarak is yerinden izin aldigimi ve nezaman hastalari alacagini sordum ben daha baslamadim diyerek beni odadan kovdu 13.45 de tekrar odaya girdim. Hic bir gerekce gostermeden ben size bakmiycam size yardimcim bakicak dedi. Yardimcisinin odasina girdim yuzumde olan problemleri anlatiyorum ama yardimcisi yuzumdeki problem bakmadan ilac yazip beni hemen gondermenin pesinde bende kendisine sunu sordum neden yuzume bakmadan ilac yazip gonderiyorsunuz? Siz benden dahami iyi bilceksiniz diyerek bana bagirmaya basladi bu sirada ilteris hanim geldi odaya yardimciniz yuzume bakmadan beni gondermeye calisiyor dedim tabi bu durumda yardimcisini savundu 13.16 da olan randevuma 13.47 de iceri aliyor bide hakliymis gibi konusuyor. Piskologa gitmemi soyleyerek tekrar beni icerden kovdular gereginin yapilmasini rica ederim

 20. Ahmet dedi ki:

  Trabzon cocuk endokrin de tek doktor olmanın avantajını kullanan Prof Gulay guzelyurt insanlara bagırıp çagırıyor hastaları bekletıyor onçeki hoçayı mumla arıyoz

 21. Muhammed ali aydemir dedi ki:

  Devlet hastanesine gittim karaciğerde yağlanma var dedi başka bir hastaneye gittim öyle bir şey yok dedi sadece midende hafif puslu artık şikayet ediyorum dava açacağım

 22. İbrahim dedi ki:

  Bolu abant izzet baysal üniversitesi araştırma hastanesi çocuk nöroloji doktoru pr dr nimet hoca senin ve asistanlarının allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bolunun çocukları kobay değildir sağlık bakanlığı neden araştırmıyor bu tip hekimleri sayıları yurt genelinde az diyemi araştırmıyor millete kobay gibi epilepsi ilaçları veriyorlar

 23. VEHBİ dedi ki:

  Orak hücreli anemili hastayım rahatsızlığım dolayısıyla adana seyhan devlet hastanesine sabah saat 10.40 gibi başvurdum hergün aldığım raporlu ilac tedavimi almak icin yeşil alanda bulunan dr.ali nadir tanrıkulu ilacımı uygulamayacagini söyleyip bana dışarı çıkmamı bir başka doktora gitmemi söyledi bende ilacım raporlu ve agrım çok yapılmam gerek dedim ilk önce sözlü hakaret edip bana dışarı çıkmam için sesini yükselten doktora tmm dediğim halde çıldırmış biçimde üzerime yürüdü beni dışarı ittirip dışarıda da sesini yükseltip bana güç uygulamak isterken güvenlik ve bazı insanların araya girmesi sonuçu hastaneden kimseye sesimi etmeden ve tedavimi uygulamadan ayrıldım günümüz ülkemizde siz cimerden bu şekilde bir doktor tarafından yuksek sesli hakaret ve üzerime bana vurmak ve dışarı atmak isteyen bu doktor hakkında şikayetimin siz ilgili başkanlıktan rica ediyorum kendim aynı zamanda devletimizden 100/85 engelli olup maaş almaktayım ağrılarımdan dolayı raporlu ilaç bagimliligi oluşmuş olabilir ama bu hastane doktorunun bağırma ve üzerime yürüyüp hakaret etme yetkisini göstermez bu mesleği alırken vermiş oldukları hipokrat yemini hastalara hakaret edip onlara şiddet için üzerlerine yürümeyi göstermiyor ilgilenirseniz sevinirim ben bu doktorun benden sonra benim gibi gelen başka insanlarında bu şekilde madur kalmasını istemiyorum saygilarimla

 24. Mine dedi ki:

  13 aralık 2018 de Bursa Mustafa Kemal Paşa devlet hastanesinde 3.çocuğumu dünyaya getirdim doktor Ali Bahadırlı sezeryen ameliyatı ile 36 haftalık olan bebegimi hiçbir sağlık sıkıntısı ve sancım ağrım olmadığı halde o gün ameliyat günümüş diye beni de sezeryana aldı.ve oğlum 5 gün boyunca küvezde idrar yolu enfeksiyonu ve bağırsaklarında hareketsizlik sebebiyle tedavi altına alındı.Devlet hastanesinde yetreli ekipman olmadığı söylenip Bursa Medical park hastanesine sevk edildi ayrıca.Çocuğumun geçirdigi rahatsızlar sırf erken doğdu içinmiş.ve doktor Ali Bahadırlı dan şikayet çiyim yetkili mercilere de başvuracagım.Benim canım yandı başları mağdur olmasın saygılarımla

 25. Mikail dedi ki:

  Kadirli … nolu saglik ocagindaki bazi doktorlar mesai saati kapinizda ne yaziyorsa o makamda o saate bulunun.

 26. Gizem dedi ki:

  Ankara Yenimahalle ortadoğu özel hastanesindeki çocuk doktoru Cemalettin Güneş ten şikayetçiyim asla gitmeyin hastasıysanızda bir an önce bırakın. İkiz 7 aylık bebeklerim 3 aydır onun hastası ve sayesinde zayıflama hastalığına yakalandılar. Şu anda reçete ve raporla alınan bir mama kullanıyoruz durum çok ciddi. Sadece bu değil,ikizlerden teki sayesinde zatürre oldu nasıl mı öksürük şıruplarıyla hastalığını öteledi ilgilenmedi ve sağ akciğeri ileri derece zatürree oldu!!! Doktorunda dolandırıcısı var. İlk gittiğimde ki ilgi alaka başka hiç olmadı, ikiz bebeğe toplam 10 dk bile zaman ayırmadı! Umarım bunu okursun doktor. Bu arada senin sadece etiketin doktor,oluşmamış karakterin değil!

 27. Erdem yılmaz dedi ki:

  İstanbul sultangazi lütfiye nuri burat hastanesinde uzman dr sena sayan insanlıktan nasibini almamış aşağılık mahlükat tan şikayetçiyiz yetkililerden şikayet ettim bir sonuç alamadım vay ülkemin hâline hepsi birbirini kolluyor milletin vergisiyle maaş al yan gel yat zehir zıkkım olsun

 28. Hilal öztürk dedi ki:

  9eylul kadın doğum uzmanı nimetbabacandan şikayetçiyim kendisi stajer ilgisiz hiç bir bilgiye sahip deil esimin doğumu gelmesine rağmen azarlayıp başka bir hastaneye git özelde muayne olup olup cik gel burda doğumunu yap ne ala memleket dedi doğumu kötüledi bizi başından saadi bundan şikayetçiyim bizim vergilerimizle maaş alıp çay kahve akşamı ediyorlar satın cumhurbaşkanımız duyun sesimizi

Sayfa başına git
Web sitemiz tamamen fuatcakmak.com.tr yapısı ile kullanıcılarına daha iyi hizmet ve bilgilendirme vermek için kurulmuştur. Sitemizde genellikle banka kredisi ürünleri, belgeleri ve bilgileri hakkında paylaşımlar yayımlanmaktadır. Sitemizden kesinlikle içerikleri kaynak gösterseniz dahi alamazsınız. Aksi halde gerekli yasal işlemler tespit edildiği anda başlatılacaktır.
Gelir Belgesiz Kredi | Sicili Bozuk Olanlara Kredi | Hayvancılık Hibe Destekleri