Blog

  • Home
  • BANKA

Denizbank Kredi ve Kartı Borcu Yapılandırma 2018

Denizbank Kredi ve Kartı Borcu Yapılandırma 2018

Denizbank kredi kartı özellikleri, diğer kredi kartlarına göre oldukça fazladır ve neredeyse her müşteri bu olanaklardan yararlanmaktadır. Denizbank’ın kredi kartı ve diğer finansal ürünleri, bazı durumlarda bilinçsiz bir şekilde kullanmaktadır. Bilinçsiz şekilde kullanım yapılması finansal sorunları beraber getirdiği gibi, aynı zamanda zorlu süreçlerinin de zemini hazırlayabilmektedir. Bunun sonucu olarak da gecikmeli şekilde yapılan ödemeler ve ödenme konusunda yapılan ilgisizlikler, kredi notlarınızın olumsuz bir şekilde etkilenmesine ve hatta eksi kredi notlarının oluşmasını gösterecektir.

Bu durumda kredi veya kredi kartı borcu olanlar artık hayatlarını kaliteli bir şekilde devam ettiremez hale gelmektedir. Denizbank, kredi veya kredi kartı borcu olanlara avantajlı teklifler sunması ile beraber, avantajlı ödeme planları vermektedir. Hatta borçlarını ödeyemeyenler bu ödeme planlarıyla ödemelerini daha rahat yapabilmektedir. Denizbank kredi veya kredi kartı yapılandırma hizmetiyle, belirli bir oranda faiz oranıyla yapılandırma yapılmaktadır. Hatta bankanın belirlemiş olduğu faiz seçeneklerini de, bireyler kendisi belirleyebilir. Taksitlendirme yapılacak olan net borcun üzerine masraflar ve bankanın kendince belirlemiş olduğu faiz oranları eklenir ve son olarak taksitlendirme yapılır.

Denizbank kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma işlemi nasıl yapılır?

Denizbank kredi veya kredi kartı yapılandırma uygulaması için, banka aktif olan borçlar üzerinden ekstra bir faiz oranı uygular ve bunları yapılandırır. Bu detay aslında genel olarak her bankada aynıdır diyebiliriz. Denizbank şubelerine gidip bu işlemi başlatabileceğiz gibi, aynı zamanda telefon bankacılığı ile yapılandırma sürecini hızlı bir şekilde aktif edebilirsiniz. Bankanın 0850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetleri numarasını kısa bir süre içerisinde arayarak, kredi kartları menüsünden sizlere yardımcı olacak müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Bu bağlantıyı yaptıktan sonra kredi veya kredi kartı borcu yapılandırmak istediğinizi aktarmanız gerekir. Bu aşamada asıl önemli olan aktif olan borcun 3 ay gibi bir sürede gecikmeye uğramasıdır. Temsilci ile yapılan borç hakkında detaylı bir görüşmeden ve ayrıntılı bilgiler alındıktan sonra kartınızın veya kredinizin yapılandırması yapılmaktadır.

Denizbank 72 ay kredi veya kredi kartı yapılandırma

Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu tarafından düzenlenmiş olan ve 2016 tarihinde aktif olan bir kanunun olduğunu söylemek isteriz. Alınan bu karar sonrası eğer kredi kartı borçluları 3 aydan fazla borçlarını ödeyemeyecek durumdaysa, ve krediler de aynı şekilde gecikmeye uğruyorsa 72 ay vade ile yapılandırma yapılabilecektir. Yani yüksek borcu olan bireyler bu kanundan önce olma kaydı ile, 72 aya kadar yapılandırma yapmaktadır.

Kredi kartı borcunu 72 ay vadeli yapılandırma yaptırmak isteyen kişilerde aranan şartlar, takibe veya kara listeye düşmemek ve ayrıca aylık gelirinin olmasıdır. Bu sayede aylık ödemesi yüksek tutarları bulan bireyler 72 ay yapılandırma hizmeti ile beraber, ödemelerini daha rahat yapabilmektedir.

10 Comments

  1. Kredi borcumu ödeyemiyorum 1.ci yapilandirma yaptim ama odeyemiyorum 2 .ci yapilandirmak istiyorum acil olarak vade uzun olabilir

  2. Kredi borcumu ödeyemiyorum 1.ci yapilandirma yaptim ama odeyemiyorum 2 .ci yapilandirmak istiyorum acil olarak vade uzun olabilir

  3. Ben denizbank şubesindeki arkadaşlara yapılandırma yapmak istediğimi söylediğim zaman bana yapılandırma yaparsam sicilimin olumsuz etkileneceğini söylüyorlar va yapılandırma yapmıyorlar. Bana yardımcı olma durumunuz varmı.

  4. Ben denizbank şubesindeki arkadaşlara yapılandırma yapmak istediğimi söylediğim zaman bana yapılandırma yaparsam sicilimin olumsuz etkileneceğini söylüyorlar va yapılandırma yapmıyorlar. Bana yardımcı olma durumunuz varmı.

  5. Benim toplam135000 tl borcum var 60 ay vadeli ve 2.2 den yapılandırılan aylık ödemem kaç lira olur lütfen bilen arkadaşlar yazabilir mi teşekkürler

  6. Benim toplam135000 tl borcum var 60 ay vadeli ve 2.2 den yapılandırılan aylık ödemem kaç lira olur lütfen bilen arkadaşlar yazabilir mi teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir