Blog

  • Anasayfa
  • BANKA

Denizbank Kredi Kartı Şifre Alma (Tüm Yöntemler)

Denizbank Kredi Kartı Şifre Alma (Tüm Yöntemler)

Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olan Denizbank ile kredi kartı başvurusu yaptığınızda size Denizbank Bonus kredi kartını vereceklerdir. Denizbank Bonus kredi kartı şifre alma işlemlerinizi de Denizbank’ın hizmet verdiği bir çok yolla yapabilirsiniz. İşte bu yolları sizler için hazırladık.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Şifre Alma

Denizbank bonus kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kredi kartı başvurunuz onaylanınca kartınız adresinize kurye ile teslim edilmektedir. Kredi kartınız elinize ulaştıktan sonra kullanıma açmak için öncelikle kredi kartınıza şifre almanız gerekir. Denizbank Bonus Kredi Kartınızı alışverişlerde ve ATM’lerde kullanabilmeniz için bu şifreye ihtiyacınız vardır. Şifresiz hiçbir şekilde kredi kartınızı kullanamazsınız. Sizlere vereceğimiz yöntemler ile kredi kartı şifrenizi kolayca oluşturabilir ve hemen alışverişlerinize başlayabilirsiniz.

SMS ile Bonus Kredi Kartı Şifre Alma: Denizbank bonus kredi kartı ile şifrenizi SMS göndererek hemen oluşturabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümünden SIFRE yazıp boşluk bırakarak 4 haneli istediğiniz şifreyi yazarak tekrar boşluk bıraktıktan sonra son dört hanesi ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yapmanız için bankadaki kayıtlı telefon numarasından mesaj göndermeniz gerekmektedir. 18 yaşından büyükler için ek kart sahipleri de SMS göndererek şifre işlemlerini yapabilirler.

İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Şifre Alma: Denizbank bonus kredi kartı şifre işlemlerinizi İnternet bankacılığını kullanarak da hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. www.denizbank.com sitesinden internet bankacılığına girerek Güvenlik ve Ayarlar menüsünden Şifre-Parola İşlemlerinizi seçerek Denizbank bonus kredi kartı şifresi alabilir ve ya kredi kartınızın şifresini değiştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Kredi Karı Şifre Alma : Denizbank bonus kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kredi kartınız onaylanınca kartınız kurye ile belirttiğiniz adrese gönderilir. Bu kartı kullanıma açmak için müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800 ‘ü arayarak kredi kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz. Burada sizin müşteri temsilcisi ile görüşmenizden sonra bilgilerinizi doğru verdiğiniz taktirde sizi telesekreter sistemine yönlendirecek ve buradan şifrenizi tuşlayarak oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından telefon görüşmesi sırasında kart şifrenizi oluşturamazsınız. İsterseniz bu yöntemi kullanarak da kredi kartı şifrenizi değiştirebilirsiniz. Eğer şifre işleminizi müşteri temsilcisinden yaptıktan sonra şifrenizi tekrar değiştirerek güvenli bir şifre yapmak istiyorsanız ATM’lerden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Şifre Güvenliği İçin Öneriler

Denizbank bonus kredi kartı şifresini oluşturmadan önce şifre güvenliğinizi aldığınızdan emin olun. Kredi kartınızın şifresini sizden başkasının bilmesine izin vermeyin. Kredi kartınızın sizden başkasının kullanmasına göz yummayın. Kendi güvenliğinizi düşünüyorsanız , belirlediğiniz şifre sizin için çok önemlidir. Eğer kredi kartınızla ilgili kuşku duyduğunuz durumlar olursa anında şifre değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Kredi kartı şifrenizi kesinlikle yazılı olarak cüzdanınızda ve ya başka bir yerde saklamayınız. Kartınızın üzerine şifrenizi yazarsanız kartınız çalındığında siz fark edesiye kadar dolandırıcılığa kurban olursunuz.

Denizbank Bonus kredi kartı şifresi oluştururken telefon numaranızdan, birbirini tekrar eden rakamlardan ve doğum tarihiniz gibi kolay bilinecek rakamlardan oluşturmayınız. Mesela 5678 yada 1234 veya 8888 gibi bilindik ve kolay çözülebilen rakamlardan şifrenizi oluşturmayınız.

Kredi kartı şifrenizi alırken dikkat etmeniz gereken tek şey cep telefonu numaranızın bankaya verdiğiniz telefon numarası ile aynı olmasıdır. Eğer telefon numaranız değiştirdiyseniz En yakın Denizbank şubesine giderek telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir