Blog

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Bireysel ve kurumsal alanda tüm bankacılık hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmekte olan Denizbank, müşterilerine kredi kartı vermeye ve aynı zamanda yararlı kampanyaları sunmaya devam ediyor. Taraftar kredi kartları ile daha çok ön planda yer alan banka, Denizbank Bonus kredi kartı adı altında olmak üzere de pek çok kredi kartını siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Denizbank Kredi kartı başvurusu ayrıntılarını ve yapılabilecek işlemleri ve bunlar hakkında tüm detayları, yazımızda sizlere aktaracağız. Denizbank kredi kartı başvurusu adımlarını öğrenebilmek için, yazımızı detaylı olarak okumanızı öneririz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Yenilikçi ve avantajlı kampanyaları aktif eden Denizbank, Bonus Kart adı altında kredi kartı verirken buna ek olarak aidatsız kredi kartlarını da müşterilerine sunmaktadır. Denizbank’ın kredi kartları listesi aşağıda yer almaktadır.

Bireysel Kartları: Denizbank Bonus, Emekli Bonus, Afili Bonus, D-Şarj Bonus ,Taraftar Kartları ,Net Kart ,Ada Bonus Card.

Ticari Kredi kartları: AESOB Antalya Kart, Business Kart, Üretici Kart, Bonus Business Kart, İSTESOB Akıllı Kart, Çiftçi Kart, İşletme Kart ,ESESOB Şehir Kart, İESOB Esnaf Kart.

250 binden fazla alışveriş dükkanlarında ve mağazalarında geçmekte olan Deniz Bonus kredi kartı ile avantajlı kampanyalardan yararlanabilir, taksit özelliğini kullanabilir ve bonus kazanabilirsiniz. Deniz Bonus card, Denizbank’ın yoğun olarak vermekte olduğu kredi kartıdır ve sürekli kampanyaları mevcuttur. Denizbank Bonus Kart ile sizlerde avantajlı kampanyalara katılabilir ve kazanılan puanları yine anlaşmalı alışveriş dükkanları üzerinde kullanabiliyorsunuz. Sürekli kampanyalardan haberdar olmak için de sosyal medya hesapları üzerinden bankayı takip edebilirsiniz. Denizbank Kredi Kartı Başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan başvuru yollarını da izleyebilir ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank şubelerinden başvuru

Denizbank’ın herhangi bir şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Banka müşteri temsilcisi kısa süre içerisinde sizlerin talebini alacak ve başvurunuzu yapacaktır. Bunun için en yakın Denizbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Denizbank İnternetten kredi kartı başvurusu

Denizbank’ın resmi internet sitesinden başvuru yaparak da kredi kartı alabiliyorsunuz. Bunun için siteye girip kredi kartı başvurusu yapmak için form doldurmanız gerekiyor “Hemen Başvuru” seçeneği yada “Sizi arayalım” seçeneğini doldurarak başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilir yada bankanın sizi arayıp bilgilerinizi almasını ve kredi kartı başvurusunu yapmasını çok daha kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca Denizbank internet şubesinden de giriş yaparak kredi kartı başvurusunu bankaya iletmeniz mümkün olmaktadır.

Denizbank sms ile kredi kartı başvurusu

Denizbank Sms yöntemi ile hızlı şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümünden KART yazdıktan sonra arasına bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz gerekmektedir. “Örnek Sms: KART 404040544041”. Denizbank’tan kredi kartı almak istiyorsanız bu seçeneği kullanabilir ve pratik bir şekilde başvuru yapabilirsiniz..

Denizbank müşteri hizmetleri kredi kartı başvurusu

Denizbank müşteri temsilciliği numarası 444 0 800’ü tuşlayarak kredi kartı başvurusunu bankaya iletmeniz mümkündür. Denizbank kredi kartı başvurusu 2018 gibi bir araştırma içerisindeyseniz eğer bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum demeniz durumunda, başvurunuz kısa bir süre içerisinde alınmaktadır.

Deniz Mobil’den kredi kartı başvurusu

Denizbank’ın mobil uygulaması olan Açık Deniz internet bankacılığı sayesinde, Android ve İOS cihazlarından indirebileceğiniz MobilDeniz uygulaması ile birlikte Denizbank müşterileri hızlı şekilde bankacılık işlemlerinizi çok hızlı şekilde yapabilecek, yada Denizbank ürünlerine başvuru alınacaktır Uygulamanın sizlerin hizmetine sunulan pek çok yararlı hizmeti vardır. İndirmek için market uygulamanıza giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir