Blog

Denizbank Konut Kredisi (Güncel Faiz Oranları)

Denizbank Konut Kredisi (Güncel Faiz Oranları)

Kasım ayı kredi kampanyaları konusunda en dikkat çeken faiz oranları Denizbank’ta oluyor. Denizbank son 2 yılda kendini bir hayli ilerletmiş ve aktif ettiği avantajlı finansman destekleri ile beraber, herkesin gönlünü kazanmayı başarmıştır. Denizbank konut kredisi güncel faiz oranları konusunda oldukça uygun bir faiz oranının tutulduğunu aktarabiliriz. Banka ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranlarını Ekim ayında bir düzenlemeye sokarak, Kasım ayında avantajlı bir şekilde kullandırmaya başlamıştır. Denizbank’ın sunduğu konut kredisinin ayrıntıları nelerdir ve Denizbank konut kredisi faiz oranları nelerdir gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

DenizMortagage Ve Avantajları

Denizbank’ın avantajlı bir şekilde sunduğu konut kredileri DenizMortagage sloganıyla ilerlemektedir. Bu kredinin amacı düşük faiz oranları ile beraber, herkesin hayalini kurduğu eve sahip olmasıdır. Ayrıca esnek ödeme planlarıyla da ön plana çıkan bir kredi olduğunu aktarabiliriz. DenizMortagage kredisinde ödeme planlarınızı sizler belirliyor ve düşük dosya masrafları ile beraber, kredinizi kullanabiliyorsunuz. Peki DenizMortagage kredisi nasıl alınır ve hangi işlemlerin yapılması gerekiyor?

DenizMortagage Nasıl Alınır?

DenizMortagage’a başvuru yapmak için tüm kanalları kullanabilirsiniz. Öncelikli olarak sizlere en yakın şubeye gidebilir, ATM şubelerden, internet ve mobil bankacılık üzerinden ya da telefon bankacılığından kredi başvurusu oluşturabilirsiniz. Sizlerden kısa bir bilgi teyidi yapıldıktan sonra, kredi başvurunuz alınır. Eğer kredi başvurusu olumlu olarak sonuçlanırsa, en yakında olan şubeye gidip krediyi kullanabilirsiniz. Mevzuat gereği bilindiği gibi evin tamamına değil de, belirli bir kısmına krediyi kullanabiliyorsunuz. Ekspertiz ev değerinizi ölçtükten sonra ortaya bir rakam çıkıyor ve kredi maksimum 3 iş günü içerisinde sizlere kullandırılıyor. Peki DenizMortagage faiz oranları ve vade sayıları nelerdir?

DenizMortagage Faiz Oranları Ve Vadeler

DenizMortagage kredisinde her kredide olduğu gibi 120 aya kadar vade yapılmaktadır. 120 aya kadar konut kredinizi çekebilir ve avantajlı bir şekilde geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu kredinin faiz oranları da %1.25’den başlamaktadır. Yalnız faiz oranı vade ve tutar artış gösterdiği zaman, eş zamanlı olarak artış göstermektedir. Örnek olarak 100 bin TL tutarında bir krediye %1.25 oranında faiz uygulanırken, 200 bin TL tutarındaki krediye %1.30 oranında faiz uygulanmaktadır. Aşağıda sizler için 200 bin TL bir ödeme planı hazırladık. Bu ödeme planının içerisinde yer alan ekstra ücretler kısmında, ekspertiz ve ipotek rehin ücreti bulunmaktadır. Buna ek olarak BSMV tutarını hesaplamada muaf tuttuk.

 

DenizMortgage Konut Kredisi Örnek Hesaplama
Kredi Tutarı Kredi Vadesi(Ay) Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Diğer Masraflar Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
 200.000 TL  60 AY  %1.25 1000 TL   849 TL   4.758 TL   287.328TL
 200.000 TL  120 AY  %1.30 1000 TL   849 TL  3.301 TL  397.918 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir