Blog

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Şimdi siz değerli okurlarım için bu yazımda; kredi kartı alanında en çok tercih edilen ve kolay temin edilebilen kredi kartlarından birisi  olan Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu ve başvuru sonucu öğrenme şekli üzerine bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Ülkemizde kredi kartı kullanım oranı ve kişi başına düşen kart sayısı yüksek olduğu için; bankaların da müşteri kapma konusunda kıyasıya bir rekabet içinde olduğu hepimizin malumudur. Tabii ki rekabetin olduğu yerde tüketicinin yüzü daha çok gülerken, bankalar kendi kredi kartlarının tercih edilmesi adına bir çok kampanya, taksit, puan, vs. gibi imkanları da tüketicinin istifadesine sunmaktadır.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Denizbank ‘tan Kredi Kartı Nasıl Alınır

Aslına bakıldığında; bu sorunun birden çok cevabı bulunuyor. Çünkü Denizbank geliştirdiği başvuru kanalları ile biz tüketicilere; Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için bir alternatif yöntem sunuyor. Bunlar arasında kısa mesaj, telefon bankacılığı, internet bankacılığı, mobil bankacılık, şubeler kanalı, vs. gibi bir çok yöntemi sayabiliriz. Şimdi sırasıyla bunlardan kısaca bahsederek, nerede nasıl başvuru yapmanız gerektiğine geçelim.

Denizbank Şubeleri

Her ne kadar gün geçtikçe artık kredi kartı başvurularını şubelerden yapma oranı düşse de; yine de eski usul diyenler için ilk seçenek Denizbank şubeleri olacaktır. Denizbank Bonus kredi kartı sahibi olmak için istediğiniz herhangi bir Denizbank şubesine gitmeniz ve kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvurunuz incelenerek kısa sürede size bilgi gelecek ve uygun görülmesi halinde kredi kartınız teslim edilecektir.

SMS ile Denizbank Bonus Kredi Kartı

Oturduğunuz yerden Denizbank Kredi kartı başvurusu yapmak için hemen cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek; KKART yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra on bir haneli TC kimlik numaranızı yazıp, 3280 ‘e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Yine başvurunuz incelenerek kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

Müşteri Hizmetleri Kanalıyla Başvuru

Kredi kartı başvurunuzu cep telefonunuzda Denizbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığı numarası olan 444 0 800 ya da 0 850 222 0 800 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz. Bağlanacağınız müşteri temsilcisi başvurunuzu kısa sürede alarak, sizi konu hakkında da bilgilendirecektir. Onay ile birlikte kredi kartınıza size ulaştırılacaktır.

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Hâli hazırda Denizbank müşterisiyseniz, bu durumda Açık Deniz İnternet Bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanarak, KARTLAR bölümünden kredi kartı başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Başvurunuzun onay görmesi ile birlikte; kredi kartınız adresinize ya da size en yakın Denizbank şubesine gönderilerek tarafınıza ulaştırılacaktır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu için Hemen Tıkla

Denizbank ‘ın İnternet Sitesi Üzerinden

Denizbank ‘ın resmi internet sitesi olan www.denizbank.com.tr adresi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmeniz de mümkündür. Aslına bakıldığında en kolay yöntemlerden birisinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Sadece basit bir kredi kartı başvuru formu doldurarak, size gelen onay kodunu da girdikten sonra bankanın sizde isteyeceği bir kaç temel bilgiyi girip Denizbank Bonus Kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurum Ne Aşamada

Başvurunuz ile ilgili henüz size bir dönüş yapılmadıysa ve başvurunuzun reddedildiğini ya da onaylandığını öğrenmek istiyorsanız, bunun için Denizbank müşteri hizmetlerini 444 0 800 ya da 0 850 222 0 800 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine Denizbank şubelerine giderek, kredi kartı başvurunuzun ne aşamada olduğunu da öğrenmeniz mümkündür. Kredi kartı başvurunuz reddedildiyse, daha düşük limitli olacak şekilde yeni bir başvuruyu deneyebilirsiniz. Ancak yine de ilk başvurunuzda makul bir limit talep etmeniz onay şansınızı artıracaktır.

Denizbank kredi kartı başvurusu sorgulama

Denizbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için bir kaç kolay yol izlenmesi gerekiyor. Bunların başında Denizbank müşteri temsilcisi bulunmaktadır. 444 0 800 veya 0850 222 0 800 Denizbank müşteri hizmetlerini arayın, ardından kredi kartları ile görüşmek istediğinizi  sesli yanıt sistemine söyleyin kredi kartları menüsüne aktarıldıktan sonra tek sesli komut size kredi kartları ile hangi konuda görüşmek istediğinizi soracaktır, burada yine sesli yanıta ”kredi kartı başvurumun sonucunu öğrenmek istiyorum” diyeceksiniz. Sesli komut sizi müşteri temsilcisine aktaracaktır. Denizbank Bonus kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmeniz için kısa süre bekletildikten sonra hemen  karşınıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisine gerekli güvenlik cevaplarınız verildikten sonra başvuru sonucunuz size birebir söylenecektir.

Denizbank Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda 2. bir adımda telefonunuza 15 gün içinde kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığı bilgisinin gelip gelmemesiyle alakalıdır. Şayet 15 gün içinde kredi kartı başvurunuz ile ilgili herhangi bir kurye mesajı veya Denizbank’tan bir bilgi mesajı almadıysanız kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanmış demektir.

6 Yorum

  1. 20 gundur kredi karti basvurusu icin cevap bekliyorum sikildim biturlu cevap alamiyorum lutfen konu hakkinda bana bilgi verirmisiniZ

    • 10 gün içinde SMS veya arama ile dönüş olmadıysa red almış demektir. Daha detaylı bilgi için Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800’ü arayabilirsiniz.

  2. 20 gundur kredi karti basvurusu icin cevap bekliyorum sikildim biturlu cevap alamiyorum lutfen konu hakkinda bana bilgi verirmisiniZ

    • 10 gün içinde SMS veya arama ile dönüş olmadıysa red almış demektir. Daha detaylı bilgi için Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800’ü arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir