Blog

Denizbank 3280 SMS Kredim ile Anında 55.000 TL

Denizbank 3280 SMS Kredim ile Anında 55.000 TL

Artan ihtiyaçlar, tüketim mallarının fiyatlarının günden güne yükselmesi ve buna benzer faktörler, artık nakit gereksinimlerinin son derece artış göstermesine zemin hazırlamıştır. Tüketicilerin finansman desteklerine en hızlı şekilde cevap veren bankalar, bu konuda kredi ürünleriyle destek olmaktadır. Toplumda kendini kanıtlamış ve oldukça avantajlı finansal ürünleri sunan Denizbank, Denizbank 3280 SMS kredi ile Anında 55.000 TL sloganıyla tüketicilere tek bir işlem ile kredi olanağı sunmaktadır. Yani hiçbir şekilde banka şubesine gitmeye gerek kalmadan verilen bir kredi türüdür.

Denizbank cebimde kredinin en büyük avantajı, tüketicilere banka sırasına gitmesine gerek kalmadan ve 48 ay vadeyle sunulmasıdır. İhtiyaç sahipleri cebimde kredi ile beraber 48 aylık vadeye ek olarak 55.000 TL tutarına kadar kredi kullanabiliyor ve SMS ile başvuru yapılan ihtiyaç kredisinin başvuru sonuçları da 5 dakika içerisinde ulaştırılıyor. Ayrıca söylemek isteriz ki 20 bin TL ve altında olan krediler anında sizlerin hesabına yatarken, 20 bin TL ve üzeri kredilerde ise, en yakın Denizbank şubesine gitmeniz gerekiyor.

Denizbank SMS Kredi Nedir?

Denizbank’ın tüm tüketicilere sunduğu SMS ile kredi az öncede belirtmiş olduğumuz gibi banka şubesine gerek kalmadan verilen bir kredi türü olmaktadır Bu kredi türünde sizler uzun süren banka kuyruklarında beklemeden, tam 55 bin TL tutarına kadar kredi alabiliyorsunuz. Üstelik Denizbank müşterisi iseniz, krediniz anında hesaba geçiyor. Yani kefil bulma, evrak toplama vb gibi işlemler ile uğramanıza da gerek kalmıyor. Denizbank’ın sunduğu ayrıcalıklı krediyi herkes alabilir fakat mutlaka bireyin kredi notunun iyi seviyelerde olması gerekmektedir. Kredi notunuz iyiyse, Denizbank’ın sunduğu 3280 SMS krediyi rahatlıkla alabilirsiniz.

3280 SMS Kredi Başvuru Yöntemi 

Denizbank son yıllarda kendini bir hayli geliştiren ve ileri seviyelere getiren, SMS ile kredi yöntemini ilk aktif eden banka konumunda yer almaktadır. Cepten gönderilen kısa bir mesaj ile krediye başvurular alınmakta ve aynı şekilde gelen onay mesajı ile anında kredi verilmektedir. Uzun vadeler sunan bu ayrıcalıklı kredinin ayrıcalıklı olarak belirlenmiş olan faiz oranları bulunmaktadır ve bu oranlar genel olarak düşüktür. Buda siz değerli tüketiciler için oldukça avantajlı bir finansman desteğini sunduğunu göstermektedir. Denizbank 3280 SMS kredi ile Anında 55.000 TL için acil paraya ihtiyaç duyulduğu anda kısa bir mesaj göndermek, yeterli olacaktır. Denizbank’tan daha önceleri kredi almamış veya müşterisi olmayan tüketiciler için de, bazı ekstra kavramları devreye sokmuştur.

Geçim zorluğu çeken ve başka bankaya borcu olan, daha önce Denizbank ile çalışmamış olan tüketicilere daha uzun vade sistemleri verilmektedir. Vadenizi sizlerin belirlemiş olduğu planlamaya göre ayarlayabilir ve ödemelerinizi de aydan aya düzenli olarak yapabilirsiniz. Denizbank kredi bilgilerini öğrenmek ve kredi almak için ise, Cepten kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bunun devamında sizlerin cep telefonuna ödeme planları ve ne kadar tutarda para ödeyeceğiniz, faiz oranları vb gibi bilgiler gelir. Bilgiler ışığında ise kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank’ın ülke genelinde yaygın bir şekilde olan en yakın şubeye gidip, orada bulunan bireysel müşteri temsilcisinden alacağınız bir formu doldurmanız durumunda, sizlerin kredi başvurusu alınacaktır. Böylece başvurunuzun ulaşıp ulaşmaması konusunda da, aklınıza takılan soru işaretlerini gidermiş olursunuz.

Buna ek olarak internet üzerinden de anlık ihtiyaçlarınızı Denizbank ile gidermeniz mümkündür. Sadece sitede sizlerden istenilen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

Cepten kredi başvurusu için kullanmakta olduğunuz cep telefonunun mesaj yazma bölümüne gelip, KREDİM yazıp T.C. Kimlik Numaranızı da ekleyerek 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun sonucu aynı şekilde sizlerin cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilecektir. Eğer başvuru olumlu olursa, sizlerin kullanabileceği en yüksek tutar ve aylık vade, faiz bilgisi cep telefonunuza bilgilendirme mesajı olarak gelmektedir. Bu işlemleri başarılı bir şekilde devam ettirdiğiniz durumda, nüfus cüzdanınız ile en yakın Denizbank Şubesine gitmeniz yeterlidir. 20 bin TL tutarına kadar internet üzerinden kullanabilirsiniz. Şubelerden başvuru yaparken, nüfus cüzdanınızın aslını ve aynı zamanda fotokopisini de yanınızda bulundurmanız, işlemlere hız kazandıracaktır. Denizbank 3280 SMS kredi ile Anında 55.000 TL ile nakit ihtiyaçlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

3280 SMS Kredi Özellikleri Ve Avantajları

Denizbank’a SMS ile kredi başvurusu yaptıktan yaklaşık 10 dakika içerisinde sizlere cevap gelmektedir. Aynı şekilde aylık vadeler, ne kadar kredi alacağınız gibi ekstra bilgiler de mesaj içerisinde bulunmaktadır. Eğer Denizbank müşterisi iseniz ve Açık Deniz internet bankacılığı şifreniz var ise, 20.000 TL’ye kadar olan kredilerinizi haftanın tüm günlerinde 09.00 ile 21.00 arasında hesaplarınızda görebilirsiniz. SMS ile yapılan başvuru sonucunda kredi onaylanırsa, internet bankacılığı ile giriş yaparak, paranızı alma durumunuz vardır. Ancak 20.000 TL’nin üzerindeki krediler, az öncede belirtmiş olduğumuz gibi şubelerden veriliyor.

3280 SMS Kredi ile 55.000 Anında Nakit kredi

Denizbank’tan Cebimde kredi adı altında kullanılan 10 bin TL’lik kredinin ayrıcalıklı olarak bir maliyet hesaplamasını yaptık. Bu krediyi aldığınız zaman 48 aylık bir vade düşünülecek olursa eğer, toplam geri ödemesi 16.123 TL olmaktadır. Bu miktardaki aradaki 6 bin TL civarı faiz ödemesi olurken, diğer tutarlar ise masraflardır. Ayrıca bu kredide aylık olarak ödeyeceğiniz tutar ise 335 TL olmaktadır. Denizbank 3280 SMS kredi ile Anında 55.000 TL için uygulanan aylık faiz oranı %1,78’dir. Bu faiz oranı kullanacağınız kredi miktarına ve sizlerin kredi notuna göre değişim gösterebilir.

Denizbank  3280 SMS İle Anında 55.000 TL Örnek Hesaplama
Kredi Tutarı Kredi Vadesi(Ay) Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Diğer Masraflar Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
 10.000 TL  24 AY  %1.72 50 TL   141 TL  533 TL  12.850 TL
  10.000 TL  36 AY  %1.78 50 TL   176 TL 401 TL   14.461 TL
  10.000 TL 48 AY  %1.78 50 TL   216 TL  335 TL  16.123 TL

 

Denizbank SMS ile kredi kapsamında ayrıca çiftçilere de bazı krediler veriliyor. 50.000 TL’ye kadar verilen bu krediye ise anında SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Çiftçilerin alabileceği bu krediye başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne kimlik numaranızı yazın  aralarda birer boşluk bırakıp SMS Tarım yazın 3280’e gönderin. Kredi sonucunuz cep telefonuna gelsin!

3280 SMS Kredi Ücretlendirme

3280 üzerinden gönderilen mesajlarda, sizlerden normal standart SMS tarifesi üzerinden ücret alınır. Yani bu da 0.70 kuruş civarında olmaktadır. Kredinin maliyetlerini görmek için de, tabloyu detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kredi notunuza göre değişen bir faiz oranı da aktif olabilmektedir.

Denizbank Hesap Bakiyesi Öğrenme

Kısa mesaj yolu ile gerçekleşen Genel Bilgi Alma ve Kişisel Bilgi Alma olmak üzere iki farklı hizmet üzerinden hesap bilgilerinizi öğrenme durumunuz vardır. Bu hizmetlerden yararlanabilmeniz için cep telefon numaranızın SMS bankacılığına kayıtlı olması gerekmektedir. Denizbank hesap bakiyesi sorgulaması yapmak için, cep telefonu numaranızı sisteme kayıt etmeniz gerekiyorsa, internet bankacılığı üzerinden bu işlemi yapabilir yada 444 0 800 numaralı hattı arayabilirsiniz. Denizbank 3280 SMS kredi ile Anında 55.000 TL aldığınız zaman paranın yatıp yatmadığını da, bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir