Blog

 • Anasayfa
 • BANKA

CEPTETEB’den Masrafsız 50.000 TL İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB’den Masrafsız 50.000 TL İhtiyaç Kredisi

   Son zamanlarda bankalar müşterilerine masrafsız hizmet sunmak için şubesiz bankacılık sistemlerini geliştirmeye yönelmiş durumdalar. fuatcakmak.com.tr okurları olarak en iyi hizmeti yerinizden kalkmadan alabilmeniz için sizlere Türk Ekonomi Bankası‘nın dijital bankacılık CEPTETEB uygulamasından bahsedeceğiz. Kredi notu düşük olanlar veya gelir belgesi olmayanların da başvuruda bulabileceği CEPTETEB ihtiyaç kredisi, şubesiz sunulan bir hizmet olması nedeniyle masrafsız ve düşük faiz oranına sahip bir kredili üründür. Sizlere en güncel oranlarla örnek ödeme planı sunarak, CEPTETEB’in avantajlarla dolu ürününü yakından inceleme fırsatı vereceğiz. 

CEPTETEB – TEB Hakkında

1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş unvanıyla kurulan Türk Ekonomi Bankası (TEB), 1982 yılından bu yana ise Çolakoğlu Grubu tarafından bankacılık faaliyetlerine devam etmektedir. BNP Paribas ve TEB Holding işbirliğiyle bireysel ve kurumsal bankacılık alanında müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedef edinen TEB, çağrı merkezi ve dijital bankacılık hizmetleri alanında çeşitli ödüllere layık görülmüştür. 

CEPTETEB ise bankacılık işlemlerinde kolay ve hızlı çözümler üreten dijital bankacılığın en yeni halidir. Öyle ki yüksek güvenlik standartları, kullanım kolaylığı ve zengin hizmet içeriği nedeniyle “En Erişilebilir Mobil Uygulama” ödülüne layık görüldü. CEPTETEB kullanıcıları kredi başvurusunu ve diğer tüm bankacılık işlemlerini şubesiz olarak mobil uygulama ve CEPTETEB internet sitesi üzerinden gerçekleştiriyor. QNB Finansbank’ın Enpara dijital bankacılık sisteminden alışkın olduğumuz uygulamayı geliştiren TEB, müşterilerine masrafsız, evraksız ve şubesiz işlem yapma özgürlüğü tanıyor. Şubesiz işlem özelliğinin kullanıcılara sağladığı en önemli avantajları ise indirimli faiz oranıyla ve evraksız kredi kullanabilmenizdir.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Nedir?

TEB’in şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabileceğiniz CEPTETEB ihtiyaç kredisi, zaman kaybetmeden nakit ihtiyacınıza çözüm üretiyor. Online olarak alınan kredi başvurunuz birkaç dakika içerisinde değerlendiriliyor ve olumlu olması halinde hemen kullanıma hazır hale geliyor. Şubesiz kredi başvurusu yapmak isterseniz CEPTETEB mobil uygulamasını indirmeniz veya cepteteb.com.tr adresinden form doldurmanız yeterlidir. 

CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları en yüksek kredi notuna sahip olanlar için %0,95 olarak belirlenmiştir. Kredi notu düşüklere ise sistem %1,42‘ye kadar oranlarla kredi onayı verebiliyor. CEPTETEB ihtiyaç kredisi 50.000 TL‘ye kadar tanımlanabilirken; gelir belgesi olmayanlara kredi limiti, faiz oranı ve vade sayısı farklılık gösterebilir. Ancak gelir belgesi sunamamak kredi onayı için engel bir durum değil. 

Nakit ihtiyacınıza en hızlı şekilde yanıt alabileceğiniz CEPTETEB kredi minimum ödeme süresi 3 ay, maksimum geri ödeme süresi ise 60 ay olarak belirlenmiştir. Findeks kredi notuna göre uygun görülen faiz oranı ve yasal vergiler dışında tahsis ücreti gibi masraflar yansıtılmıyor. Buna göre kullanıcılar minimum yıllık faiz oranı olarak %14,57, maksimum yıllık faiz oranı ise %22,13 üzerinden işlem yapabiliyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Koşulları Nelerdir?

 • Online kredi başvurusu için limit en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Kredinin vadesi 3-60 ay arasında olabilir.
 • Başvurunun değerlendirilebilmesi için 18-65 yaş sınırı vardır.
 • Kredinin asgari faiz oranı %0,95; azami faiz oranı ise %1,42’dir.
 • 3 ay ertelemeli kredi özelliği vardır. Bu hizmetten yalnızca 12 aydan fazla vade seçeneğiyle kredi başvurusunda bulunacaklar yararlanabilir.
 • Başvuru sırasında kefil veya teminat talep edilmez.
 • CEPTETEB kredi başvuru sonucu 3 dakika içerisinde SMS ile yanıtlanır.
 • Kredi vadesi boyunca ödemeler CEPTETEB mobil şube, internet şube ve tüm TEB ATM’lerinden yapılabilir. 

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Planı Nedir?

CEPTETEB kredi başvurusu sırasında kaç ay vade ile geri ödeme yapmak istediğinizi ve erteleme özelliği tercihinizi yapmanız istenir. Bu esnada ertelemeden yararlanmak istemediğinizi belirtirseniz, paranız hesaba aktarıldıktan sonra yeniden talepte bulunamazsınız. Banka onay alan kredinin ödeme planı ayrıntılarını ise mail adresinize iletecektir. Kredinotu.org olarak CEPTETEB ihtiyaç kredisi için örnek geri ödeme planına yer verdik. Böylece başvuru yapmadan önce avantajlı kredi fırsatı hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

%0,95 faiz oranı ile hesaplamaya yer verilen ödeme planı yüksek kredi notuna sahip olanlar için geçerlidir. Toplam geri ödeme tutarına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin tahsis ücreti bulunmamaktadır.

En yüksek limit dahilinde CEPTETEB tüketici kredisinden yararlanmak isterseniz, 50.000 TL’ye kadar onay alabilirsiniz. Buna göre: %0,95 faiz oranı ve 60 ay vade ile 50.000 TL kredi kullandığınızı varsayarsak; aylık taksit miktarı 1.153,13 TL, sigorta primi 2.558,57 TL olacaktır. Tahsis ücreti yok ve kredinin yıllık efektif faiz oranı %14,5712’dir. 

CEPTETEB Şirket Bilgileri

 • Şirket Unvanı: Türk Ekonomi Bankası A.Ş
 • Mersis: 0876004342000105
 • Ticaret Sicil Numarası: 189356
 • Vergi Numarası: 8760043420
 • Denetim Mercii: BDDK
 • Sorumlu Kişi. Serkan Fergan
 • Adres: TEB Kampüs, C ve D Blok Saray Mahallesi, Sokullu Caddesi, No:7A – 7B, 34768 Ümraniye/İSTANBUL
 • İletişim bilgileri: 

Telefon: 0 216 635 35 35
Fax: 0 216 636 36 36
İnternet Sitesi: www.teb.com.tr

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir