Blog

Akbank Konut Kredisi Güncel Faiz Oranları 2018

Akbank Konut Kredisi Güncel Faiz Oranları 2018

Özel teşvikli bir banka olan Akbank, avantajlı finansman olanakları ve sunduğu düşük faizli krediler ile bilinen bir bankadır. Piyasada kendini kanıtlamış ve önemli bir yere sahip olan Akbank, konut kredilerinde faiz indirimine giderek, herkese konut kredisi finansman desteği sunmaktadır. Şubelerden ve online yollardan başvuruları alan Banka ayrıca dijital bankacılık konusunda da kendini çok geliştirmiştir. 2017 yılının son çeyreğinde Akbank konut edindirme kapsamında finansman desteklerinin faiz oranlarını bir hayli düşürmüştür. Kredim Akbank’ta Konut Kredisi sloganıyla boy gösterdiği finans arenasında, son derece başarılı işlere imza atmıştır. Peki Kredim Akbank’ta konut kredisi nasıl alınır ve güncel faiz oranları nelerdir?

Akbank konut kredisi faiz oranları

Kredim Akbank’ta Konut Kredisi Avantajları Nelerdir?

Akbank’ın tüm müşterilerine sunmakta olduğu Kredim Akbank’ta Konut Kredisi, ev sahibi olmayı çok isteyip fakat yeterli teminatları bulamayan bireyleri ev sahibi yapmak hedefinde ilerlemektedir. Bu finansman desteğini aldıktan sonra esnek ödeme planları ve uygun faiz oranları aktif olacaktır. Bu sayede herkes yeni bir ev sahibi olacak veya ileriye dönük yatırımlarını yapmış olacaktır. Kredim Akbank’ta Konut Kredisi diğer kredilere oranla uygun ödeme planlarıyla ve ayrıca düşük maliyetleriyle ön plana çıkıyor.

Kredim Akbank’ta Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Kredim Akbank’ta Konut Kredisi başvuruları, şubelerden, Akbank Direkt mobil uygulamasından, internet şubelerinden, Telefon Bankacılığı üzerinden ve tüm ATM den yapılabiliyor. Kısa bir forum doldurarak, sizlerde Kredim Akbank’ta Konut Kredisi ile ev sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru kanalına ulaşmak ve kredi için ön kayıt açmak için, buraya tıklayabilirsiniz. Kredi onaylandıktan sonra sizler en yakın şubeye çağırılacak ve krediler şubelerden kullandırılacaktır. Evin değeri ekspertizler tarafından belirlendikten sonra, kredi 3 iş günü içerisinde bireylere kullandırılır.

Ev kredisi Akbank

Kredim Akbank’ta Konut Kredisi Faiz Oranları Ve Vadeler

Kredim Akbank’ta Konut Kredisi’nde 120 aya kadar vade süresi bulunmaktadır. Dilerseniz 5 yıl süreyle dilerseniz de 10 yıla kadar vade yapabilir ve konut sahibi olabilirsiniz. Kredinin en bilinen özelliği, vade sayısı ve kredi tutarı değiştiği zaman, faiz oranında herhangi bir değişim olmamasıdır. Şuan bu konut edindirme finans desteğinde uygulanmakta olan faiz oranı, aylık net %1.14 olarak belirlenmiştir. Sizler için 200.000 TL tutarında alınan bir kredinin örnek hesaplamasını yaptık. Bu hesaplamada diğer masraflar olarak yazılmış olan sütundaki değerler, ipotek rehin ücreti ve ekspertiz ücretini kapsamaktadır. Ayrıca hesaplamada BSMV muaftır.

 

Kredim Akbank’ta Konut Kredisi Örnek Hesaplama
Kredi Tutarı Kredi Vadesi(Ay) Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Diğer Masraflar Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
 200.000 TL  60 AY  %1.14 1000 TL   866 TL  4.621 TL   270.890 TL
 200.000 TL  120 AY  %1.14 1000 TL   866 TL   3.067 TL  369.902 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir