Blog

Akbank Axess Özellikli Kredi Kartına En Kolay Nasıl Başvuru Yapılır? (Başvuru Kanalları)

Akbank Axess Özellikli Kredi Kartına En Kolay Nasıl Başvuru Yapılır? (Başvuru Kanalları)

Kredi kartı başvurusunda bulunmayı düşünen ve tercihini de Akbank Axess kredi kartından yana kullanacak tüketiciler için bu yazımda; Akbank Axess özellikli kredi kartına en kolay nasıl başvuru yapılır sizlere anlatacak ve tek tek başvuru kanallarından da bahsetmeye çalışacağım.

Akbank Axess Kredi Kartı Özellikleri

Başvuru kanallarına geçmeden önce hemen kısaca Akbank Axess kredi kartının özelliklerinden bahsedelim. Akbank Axess kredi kartınızın özellikleri arasında en çok ön plana çıkan; Axess ile anlaşmalı iş yeri sayısının çok olması, anlaşmalı bu iş yerlerinden taksitle alış veriş yapmanın yanı sıra Chip para kazanabilme şansınız da bulunacaktır. Taksit erteleme imkanları, cazip koşullarda taksitli nakit avans ve nakit avans imkanları da diğer ön plana çıkan özelliklerindendir.

Axess Başvuru Kanalları

Akbank ‘tan Axess kredi kartı almak isteyenler; başvuru işlemini çok kısa sadece 5 dakika içerisinde yapabilirler. Bu konuda bir çok alternatif yöntem bulunmakta olup, bunlar arasında en kolaylarından bahsedecek olursak; kısa mesaj ile başvuru, internet bankacılığından başvuru, mobil bankacılıktan başvuru, Akbank şubelerinden başvuru ve telefon bankacılığı üzerinden başvurudur. Bu kanallarından herhangi birisi ile gayet kolay bir şekilde Axess kredii kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz bu kanalların detaylarını da sizlere aktaralım.

Akbank Şubeleri

Dilediğiniz Akbank şubesine gidip, buradan temin edeceğiniz bir kredi kartı başvuru formunu doldurup, sonrasında da doldurduğunuz bu formu banka görevlilerine teslim etmeniz ile birlikte, başvurunuz incelemeye alınarak size kısa sürede bir dönüş sağlanacaktır.

Akbank Telefon Bankacılığı

Akbank ‘ın şubesiz bankacılık kanalları arasında ön plana çıkan Akbank telefon bankacılığı üzerinden de Axess kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. Bunun için müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır. İlgili müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra ise; kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi belirterek müracaat sürecinizi başlatabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı

Akbank ‘ın internet bankacılığı platformu olan Akbank Direkt üzerinden de kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Bunun için müşteri numaranız ve şifreniz ile portala giriş yaptıktan sonra KARTLARIM bölümünden YENİ KREDİ KARTI BAŞVURUSU adımlarını izleyebilirsiniz. Başvurunuz alınarak, kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır.

Akbank Direkt Mobil Bankacılık

İnternet bankacılığı gibi aynı şekilde Akbank Direkt mobil bankacılık üzerinden de Axess kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yine aynı adımları izlemeli; KARTLARIM bölümünden yeni kredi kartı başvurusu için müracaatta bulunabilirsiniz.

Akbank İnternet Sitesi

Bununla birlikte Akbank ‘ın müşterisi olmasanız da yine oturduğunuz yerden Axess kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Akbank ‘ın resmi intenret sitesi olan www.akbank.com.tr adresine girmek ve buradan Kredi Kartı Başvurusu formunu doldurmaktır. Direkt olarak başvuru formuna ulaşmak isteyenler https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Karti/EntryPoint.aspx linkini kullanabilirler.

SMS ile Akbank Axess Başvurusu

Hemen cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden on bir haneli TC kimlik numaranızı yazıp 4425 ‘e göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz incelenecek ve uygun görülmesi halinde size bir dönüş sağlanarak, kredi kartınız tarafınıza gönderilecek ya da en yakın şubeye gönderilecektir.

Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim

Akbank kredi kartı başvurunuzu yaptınız ve sonucu ile ilgili herhangi bir dönüş tarafınıza sağlanmadıysa, bu durumda ister Akbank şubelerine giderek durumun akıbetini sorabilir, ister Akbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığı numarası olan 444 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz. Başvuru durumunuz kontrol edilerek, hemen aynı anda size başvurunuzun hangi aşamada olduğu bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir