Blog

24 Ay Sıfır Faizli 0 Km Araç Kredisi Veren Finans Şirketleri

24 Ay Sıfır Faizli 0 Km Araç Kredisi Veren Finans Şirketleri

Teknolojinin gelişim göstermesi ilke beraber üstün donanımlara sahip birçok araç hayata girdi. Üstün özellikleri ve maliyeti oldukça düşük olan araçların, ayrıca fiyatları da cep yakacak konuma kadar ulaştı. Yalnız finans şirketleri bu konuda çözümler üretmeye devam ediyor. Sıfır faizle araç kredisi veren otomotiv firmaları, herkesi araç sahibi yapıyor. 2018 yılına az bir süre yeni kampanyalar geliyor ve işte 24 Ay sıfır faizli 0 km araç kredisi veren finans şirketleri listesi.

Hyundai Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

A segmentinin en sevilen modeli olan Hyundai i10, Hyundai sene sonu kampanyası ile beraber 24.000 TL kredi, 24 ay vade, %0 faiz ve 2.500 TL’ye varan nakit indirim avantajı ve esnek ödeme planı fırsatıyla Hyundai Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

Honda Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Aralık ayı Honda kampanyaları devam ediyor. Kampanya kapsamında tüm Honda Civic Sedan modelleri 20.000 TL’ye 24 ay vade ve %0 faiz oranı fırsatıyla Honda Showroom’larında siz değerli müşterileri bekliyor.

Ford Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan Ford araç kampanyası kapsamında; Ford Focus, Ford S-MAX, Ford Galaxy ve Ford Yeni Kuga model araçlara 40.000 TL kredi, 24 ay vade ve %0 faiz fırsatı veriliyor. Buna ek olarak her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında ise 44.000 TL kredi, 24 ay vade ve %0 faiz fırsatı da sizlere sunuluyor.

Kampanyada belirlenmiş olan tutarlar ve tüm indirimler 04 – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olmakla beraber belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı otomobillerin yani Ford Yeni Fiesta, Ford C-MAX, Ford Mondeo, Ford Fiesta ST, Ford Focus ST, Ford Focus RS, Ford Mustang, Ford Edge araçlar hariç araçlar satın alımının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerli olmaktadır. Yani sizler Ford Finans adı altında bu krediyi alacaksınız. Ford Otomotiv 24 Ay sıfır faizli 0 km araç kredisi veren finans şirketleri arasında en uygun kampanyaları vermektedir.

Volkswagen Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Volkswagen Auto Credit, yeni bir Volkswagen sahibi olmak isteyenlere oldukça avantajlı bir kampanya sunuyor. Sizler herhangi bir faiz tutarı ödemeden, yeni bir Volkswagen sahibi oluyorsunuz. Araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak tam 36 ay sonrasına erteleyebilir ve devamında kalan tutarı kendi belirlediğiniz bir peşinat tutarı ve uygun taksitlerle 36 ay vadede taksitlendirme yapabileceksiniz.

Bmw Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Borusan Oto Şubeleri’nde geçerli olan bir kampanya var. BMW Premium Selection onaylı ola otomobillere 40.000 TL kredi, 24 ay vade, %0 faiz imkanı verilmektedir.

Fiat Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

2017 yılının sonlarında gelindiğinde, Fiat’ın Kasım ayına özel uygulamış olduğu kampanya kapsamında, Fiat Egea Sedan 25.000 TL peşinat vermek kaydıyla, 1.060 TL taksit fırsatıyla Fiat Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

Renault Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

2018 yılına girerken yeni bir Renault Megane Sedan satın almak isteyenler 20.000 TL ve 24 aya kadar %0 faizli kredi fırsatından yararlanabilmektedir. Daha fazla kredi ve vade talebi olan bireyler için yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi miktarı ve maksimum 48 ay vade için %1,14 faiz oranı ile finansman imkanı sunulmaktadır. Yani isterseniz faizli de çekebilirsiniz. 24 Ay sıfır faizli 0 km araç kredisi veren finans şirketleri ek olarak faizli kredileri de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir